Novinky z oblasti krásy

Endermologie

Endermologie® ošetřuje kožní a podkožní pojivovou tkáň. Tato technologie se dokonale přizpůsobuje všem oblastem těla a je vysoce účinná jak z hlediska fyziologického, tak i z hlediska kosmetického.

Zaměřuje se na celulitidu:

  • působí na podkožní pojivovou tkáň
  • posiluje cévní systém
  • podporuje vylučování toxických látek
  • stimuluje látkovou výměnu
  • mobilizuje „pojivový gel“ z důvodu obnovy jeho hladkosti.

Endermologie povzbuzuje cévní a lymfatický systém, a tím redukuje zadržování vody v těle. Endermologie modeluje postavu a zmenšuje objem určitých částí těla zvýšením lipolýzy v různých vrstvách tukové tkáně. Také vliv na pokožku není zanedbatelný, neboť působí jako peeling odstraňující odumřelé buňky a obnovující přirozenou zář pleti.

Díky těmto mnoha výhodám se metody Endermologie využívá jako omlazující terapie. Poskytuje prakticky vše, co ženy od kosmetiky žádají.

Jako součást odtučňovacího programu (pro muže i ženy) dosahuje Endermologie skvělých výsledků mechanickým a fyziologickým působením na hluboko uložené tukové vrstvy a stimulací tělního mechanismu pro odstraňování tuků. Endermologie je ideálním řešením pro redukci celulitidy a zlepšení celkového estetického vzhledu. Pomůže vám to nejenom zpevnit všechny partie a i zhubnout po porodu.

endremologie

V BEAUTYSHAPE nabízíme certifikovaný lifting pleti pomocí unikátního francouzského přístroje od LPG Systems (Endermologie).

Číst 3314 krát Naposledy změněno pátek, 01 březen 2019 16:43
Stáhnout přílohy:

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Google+ salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…