Endermologie

Endermologie® ošetřuje kožní a podkožní pojivovou tkáň. Tato technologie se dokonale přizpůsobuje všem oblastem těla a je vysoce účinná jak z hlediska fyziologického, tak i z hlediska kosmetického.

Zaměřuje se na celulitidu:

  • působí na podkožní pojivovou tkáň
  • posiluje cévní systém
  • podporuje vylučování toxických látek
  • stimuluje látkovou výměnu
  • mobilizuje „pojivový gel“ z důvodu obnovy jeho hladkosti.

Endermologie povzbuzuje cévní a lymfatický systém, a tím redukuje zadržování vody v těle. Endermologie modeluje postavu a zmenšuje objem určitých částí těla zvýšením lipolýzy v různých vrstvách tukové tkáně. Také vliv na pokožku není zanedbatelný, neboť působí jako peeling odstraňující odumřelé buňky a obnovující přirozenou zář pleti.

Díky těmto mnoha výhodám se metody Endermologie využívá jako omlazující terapie. Poskytuje prakticky vše, co ženy od kosmetiky žádají.

Jako součást odtučňovacího programu (pro muže i ženy) dosahuje Endermologie skvělých výsledků mechanickým a fyziologickým působením na hluboko uložené tukové vrstvy a stimulací tělního mechanismu pro odstraňování tuků. Endermologie je ideálním řešením pro redukci celulitidy a zlepšení celkového estetického vzhledu. Pomůže vám to nejenom zpevnit všechny partie a i zhubnout po porodu.

endremologie

V BEAUTYSHAPE nabízíme certifikovaný lifting pleti pomocí unikátního francouzského přístroje od LPG Systems (Endermologie).

Stáhnout přílohy:

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…