Zarostlý nehet. Podologie Praha

podologie, Zarostlý nehet

Profesionální péče o nohy a chodidla pro ženy a muže. Zarostlý nehet: vyhněte se chirurgovi, náš certifikovaný podolog Vám pomůže!

Chodidla nesou celou váhu Vašeho těla, a proto si určitě zaslouží pozornost a důkladnou péči. Při zanedbání péče se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a problémů.

Svěřtě své nohy do péče našeho podologa!
V našem centru krásy můžete zdarma využít konzultace s profesionálem, ať už Vás trápí cokoliv: mozoly, puchýře, kuří oka, zarostlý nehet, poprskaná kůže, pálení pat, pocit těžkých nohou nebo hyperkeratóza.

Naše specialistka Vám stanoví diagnózu, stanoví způsob léčby a poradí ohledně prevence.


Jak vyléčit zarostlý nehet na noze?

zarostly nehet1s

Zarůstající nehty trápí nejednu ženu či muže, stejně jako například paronychium čili zánět nehtového lůžka.
K těmto problémům může mimo jiné přispět:

  • deformace chodidla jako například vbočený palec u nohy,
  • nesprávná úprava nehtů, především špatné stříhání,
  • přílis těsná obuv.

Tento problém se řeší buď chirurgickým odstraněním části či celého nehtového lůžka laserem, plastikou nehtového lůžka nebo také bezoperačními metodami jako je:

  • ortonyxie čili kovová nehtová rovnátka, B/S špony,
  • tamponáda,
  • sulci protektor.


Léčba zarostlého nehtu pomocí nehtových rovnátek

Léčba zarostlého nehtu pomocí nehtových rovnátek

První rovnací aparát na nehty byl patentovaný již v roce 1876 v Ohiu. Dnes už je k dostání několik druhů rovnátek od plastových nalepovacích proužků (B/S špony) přes jednoduché drátky až po nejnovější kombinaci silikonu a drátku.
Před aplikací samotné špony se provádí přístrojová pedikúra, kompletní ošetření nohou, zahrnující odstranění zrohovatělé kůže, úpravu kůžiček kolem nehtů i opečování samotných nehtů drobnými frézkami. Pedikúra je velmi příjemná a díky ní jsou nehty dokonale připravené na nalepení špony bez lakování.
Metoda korekce zarostlého nehtu s dopomocí kovových špon je absolutně bezbolestná. Tenký kousek drátku z dentální slitiny se upevní na středu postiženého nehtu pomocí speciálního gelu a na krajích nehtu se zafixuje malými háčky. Drátek na nehtu se postupně utahuje. Nehtová destička se tak narovnává do správné pozice.
Použití plastových B/S špon je vhodné především pro křehké a lámavé nehty. Jsou vyrobeny z umělé hmoty ve tvaru pružiny a celou plochou se nalepí na nehet.
Díky kombinaci kvalitní pedikúry a "rovnátek" můžete předejít nepříjemnému chirurgickému zákroku.

Cena

1 490 Kč

Objednat


tamponada 1

Ošetření zarostlého nehtu: tamponáda

Tamponáda je metoda ideální pro vyrovnávání okrajů nehtů. Jde o jednu z nejjednodušších záchovných metod, během které podolog zarůstající nehet mírně nastříhne a uvolněné místo zaplní speciální netkanou textilií.
Nová doplňková služba k pedikúře - ošetření zarostlých nehtů!

Cena

300 Kč

Objednat


Sulci protektory2

Novinka! Sulci protector

Při této metodě se speciální trubička nasadí na zarůstající nehet a umožní tak nehtu přerůst přes zbytnělou část nehtového valu.

Cena

50 Kč

Objednat


Využijte bezplatné a nezávazné konzultace!

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám  Tel
► Na našem webu   Objednejte se online >

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…