Kosmetický salon Praha. Služby.

kosmetika

Kosmetické přípravky v našem kosmetickém salónu

V našem kosmetickém salónu používáme jenom luxusní kosmetické přípravky značek Sothys Paris (Francie) a ComfortZone (Itálie). Nyní máte i Vy možnost vyzkoušet péči luxusní lázeňské kosmetiky Sothys Paris a Comfort Zone. Můžete si vybrat jak z jednotlivých ošetření podle toho, co Vás trápí, tak z doporučených terapií, které kombinují profesionální péči v salónu s domácí péčí.

Chci první službu zdarma


Kosmetický salon. Poradenství

Certifikovaná přístrojová analýza pleti a sestavení individuálního programu na rok

Utrácíte stovky nebo tisíce korun ročně na péči o pleť? Jste si jisti, co Vaše pleť skutečně potřebuje a jak o ni pravidelně pečovat?
Svěřte se do péče salónu BeautyShape a vyzkoušejte certifikovanou analýzu pleti americkým přístrojem.
Naše přístrojová analýza obličeje ukazuje aktuální stav pleti klienta nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách, které nejsou viditelné pouhým okem. Tento přístroj nám umožňuje sestavit speciální program pro pravidelnou péči o pleť.
Ošetření trvá 30 minut a zahrnuje analýzu pleti, včetně zjištění hydratace v pleti. Toto ošetření může objevit skryté problémy jako je: pigmentace, poškození slunečním zářením, dehydrovaná pleť, rozšířené póry, akné, zóny mastné pleti, nahromadění odumřelých kožních buněk, tmavé kruhy kolem očí, suchá oblast kolem očí, vrásky.

Cena

800 Kč

Objednat


Základní ošetření

Čištění obličeje s ultrazvukem (45 min)

Bezbolestné hluboké čistění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je snem každého klienta. Ultrazvuková špachtle pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Velmi účinně čistí pleť, odstraňuje z pórů všechny nečistoty a zároveň redukuje odumřelé buňky.
Dále napravuje jemné vrásky a malé jizvy po akné.

Cena

650 Kč

AKCE! Čištění obličeje s ultrazvukem (k péči)350 Kč

Objednat


Ošetření kosmetikou ComfortZone (Itálie)

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Firma přesvědčila svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards za roky 2006 a 2008".Používá se v luxusních salónech krásy, vyhlášených lázních a nejlepších hotelových řetězcích jako jsou Hilton, Intercontinental, Ritz-Carlton, Four Seasons Sheraton, Hyatt. ComfortZone přináší výjimečné a dlouhodobé výsledky v péči o krásu. Ošetření je zároveň nezapomenutelným smyslovým prožitkem.

Terapeutka Vám doporučí a sestaví péči tak, abyste dosáhli ideálního omlazujícího efektu. Ošetření pro hloubkovou relaxaci s okamžitě viditelným a dlouhotrvajícím efektem proti příznakům stárnutí. Zahrnuje aroma rituál proti stresu, okysličující očistu, vyživující masáž obličeje, dekoltu a rukou, aplikaci intenzivní omlazující masky, závěrečné ošetření pleti.

kosmetické služby hydratace

Hydramemory (60 min)

Hluboce hydratuje, osvěžuje a remineralizuje. Na základě extraktů pouštních rostlin. SOS pro dehydrovanou a suchou pleť.
Cena

1 200 Kč

Objednat

Novinka! Hydramemory Deluxe - s dvojí masáží (75 min)

Ošetření Hydramemory s dvojí masáží spolu s intenzivními hydratačními produkty zajistí: 24hod. dvojitou hydrataci, +56% zvýšeni hydratace pleti, celkové omlazení a prevenci proti předčasnému stárnutí hedvábnou, pevnou a vyživenou plet.


1500 Kč

Objednat


Skin Resonance (60 min)

Harmonizující, posilující a zklidňující ošetření pro citlivou pleť a křehké kapiláry.

Cena

1 400 Kč

Objednat


Active Pureness Algae Regenerate (90 min)

Intenzivní okysličení, projasnění a regenerace pro všechny typy pleti. Kombinuje hloubkový peeling a mořské výtažky.
Cena

1 900 Kč

Balíček 2+1 za polovinu - ušetříte až 950 Kč!

4 750 Kč

Balíček 4+1 zdarma - ušetříte až 1900 Kč!

7 600 Kč


Glorious Skin (90 min)

Liftingové ošetření s okamžitým účinkem. Remodeluje rysy tváře, zmírňuje otok, vyhlazuje mimické vrásky.

Cena

1 950 Kč

Objednat


Novinka! Peeling Chrono-reverser (60 min)

Inovativní omlazující hloubkový peeling s ovocnými kyselinami obnovuje strukturu pokožky, vyhlazuje nerovnosti a sjednocuje barvu pleti.

Cena

1 200 Kč

Objednat


Oční multiaktivní maska (k ošetření)

Viditelná obnova očních partií, redukce tmavých kruhů pod očima, lifting efekt.

Cena

350 Kč

Objednat


Novinka! Absolute Pearl (60 min)

Italská lázeňská péče na odstranění pigmentových skvrn. Viditelně odstraňuje pigmentové skvrny, vyhlazuje vrásky a nerovnosti, poskytuje bělící a antioxidační účinek. Také zahrnuje: úprava obočí a denní líčení.

Cena

1 850 Kč

Objednat


Ošetření kosmetikou Sothys (Francie)

Kosmetika Sothys Paris, právem přezdívaná „multispecialistou“ ve svém oboru, patří mezi top kosmetické značky. Na žebříčku salónní kosmetiky se pohybuje na prvním až třetím místě. Pro luxusní kosmetické salóny je tak volbou číslo 1. Kosmetické výrobky značky Soothys Paris představují kompletní péči o pleť a tělo. Jde o exkluzivní kosmetiku prostupující všemi smysly, která dopomáhá Vaší pleti k dokonalosti a Vám dodává sebevědomí a pocit spokojenosti. Každé ošetření zahrnuje: odlíčení, peeling dle typu pleti, čištění pleti, masáž, sérum, maska, denní krém, základní make up.


Základní ošetření dle typu pleti (60 min)

Péče na míru přizpůsobená požadavkům pleti. Udržuje a chrání různé typy pleti.

Cena

1 350 Kč

Objednat


Soin Peeling Resurfacant (75 min)

Intenzivní peeling pro okamžitou obnovu pleti Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Podporuje obnovu buněk a intenzivně pleť obnovuje. Okamžitá účinnost, která přetrvává po dlouhou dobu. Pleť je hladká, hebká a zářivá. Zahrnuje: úprava obočí, detoxikace pleti, obnova, odstranění pupínků, získání rovnováhy, okysličení, masáž rukou, denní líčení.

Cena

1 700 Kč

ObjednatBio Beauty Garden Sothys (60 min)

Přírodní a ekologická obličejová péče s obsahem výtažků z hlohu, angeliky a třešňových pupenů. Vhodná pro všechny typy pleti, které touží po relaxaci – přírodním ošetření. Výsledky: hladká a zářící pleť.

Cena

1 400 Kč

ObjednatIntenzivní protistárnoucí ošetření Anti-Age Hyalouronique Collagene (90 min)

Intenzivní ošetření kombinuje technologii s exkluzivní modelovací technikou, prostřednictvím nového Digi-Esthetique přístupu. Protistárnoucí intenzivní ošetření přizpůsobené skutečnému stáří Vaší pleti. Okamžitý, významný a trvalý účinek. Výsledky: hladší, pevnější, regenerují pleť. PO 3 PROTISTÁRNOUCÍCH OŠETŘENÍCH VYPADÁ PLEŤ O 4 ROKY MLADŠÍ! *Test byl proveden na 41 osobách po 3 ošetřeních během 1 měsíce. 90% osob potvrdilo, že po těchto 3 ošetřeních vypadá jejich pleť o 4 roky mladší.
Cena

2 350 Kč

Objednat

Balíček 2+1 za polovinu - ušetříte až 1175 Kč!

5 875 Kč

Balíček 4+1 zdarma - ušetříte až 2350 Kč!

9 400 Kč

 Sothys Hydra3HA

Intenzivní hydratační kúra Hydra3Ha (80 min)

Intenzivní hydratační kúra s 3násobnou kyselinou hyaluronovou poskytuje dokonalou hydrataci všem typům pleti. Ošetření Hydra3Ha s protokolem o 6 fázích, exkluzivní manuální technikou Digi-Esthétique a nejmodernější generací hydratačních aktivních látek. Obsahuje účinný extrakt hřibu 1055 + synergické hydratační aktivní látky pro maximální hydrataci pokožky. Extrakt hribu 1055 stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové 23% v epidermis a 29% v dermis. Má mezibuněčný účinek, opětovně aktivuje hydratační paměť pleti.Výsledky: revitalizovaná, pružná a hydratovaná pleť. +71% zlepšení hydratace již po 1 ošetrení. Po 3 ošetřeních: 100% spokojenost s hydratováním pleti pro podporu jejího mladistvého vzhledu.
Cena

2 100 Kč

Objednat

Balíček 2+1 za polovinu - ušetříte až 1050 Kč!

5 250 Kč

Balíček 4+1 zdarma - ušetříte až 2100 Kč!

8 400 Kč


Pokud si nejste jisti, jaké ošetření je pro Vás nejvhodnější, objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

Doporučujeme přípravky na domácí péči

Luxusní francouzská profesionální kosmetika Sothys

Kupuj profesionální značkové přípravky Sothys on-line. Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět.
První salónní boutique v Praze od centra krasy BEAUTYSHAPE. Více zde >

Lázeňská profi kosmetika ComfortZone (Itálie)

Kupuj profesionální značkové přípravky Comfort Zone on-line. Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět.
První salónní boutique v Praze od centra krasy BEAUTYSHAPE. Více zde >

Dárkové poukazy pro ženy a pro muže

Darujte své rodině a přátelům dárkové poukázky do BeautyShape centra. 
Poukaz lze využít na všechny služby v salonu.

V naší nabíce naleznete více než 100 služeb, takže si vybere jistě každý! Objednat online >

Kosmetické služby. Často kladené dotazy (FAQ)

  • Ošetření které značky je lepší?

    Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Comfort Zone je luxusní italská značka lázeňské péče s řadou světových ocenění. SOTHYS je značka francouzská a řadí se mezi top světové salónní kosmetické značky. V našem salónu nabízíme zákazníkům širokou škálu ošetření obličeje i těla zaměřených na rychlý a viditelný výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem. Záleží spíše na individuálních potřebách klientů a jejich ochotě investovat do své krásy a zdraví. Nicméně obě značky jsou zárukou nejvyšší kvality.
  • Jak často mám chodit na kosmetické ošetření?

    Doporučujeme chodit na kosmetiku pravidelně, a to jednou měsíčně. Je to hlavně z důvodu obnovy buněk. Buňky se tvoří ve spodní vrstvě pokožky a během 28dní stoupají k povrchu pleti a postupně rohovatí a pak z pleti odpadají pryč. Důležitá je však i domácí péče – dbejte na to, abyste na svůj obličej aplikovala jen kvalitní přípravky.
  • Kdy nechodit na kosmetiku?

    Na kosmetické ošetření v salonu nechoďte pokud máte opar. Je to infekční onemocnění, při kterém je zakázáno provádět kosmetické ošetření.Dále Vám doporučuji kosmetické ošetření vynechat, pokud jste nachlazení.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…