Zaměstnanecké benefity

Hradí Vám zaměstnavatel relaxaci formou benefitů?

U nás můžete uplatnit poukázky, které dostáváte od zaměstnavatele nebo můžete zaslat objednávku přímo z on-line systému.

Na vybrané služby Vám samozřejmě vystavíme i klasickou fakturu, stačí dodat kompletní fakturační údaje (jméno a příjmení klienta, název a adresa firmy, IČ, DIČ).

Na krásu a zdraví přes benefity

Naše společnost se stala partnerem různých benefitních programů. Vaše zaměstnanecké benefity můžete nyní použít pro nákup služeb v BEAUTYSHAPE.
Přijímáme k platbě poukázky našich benefitních partneru: Sodexo, Benefity Plus, Edenred.

Proč uplatnit benefity pro zaměstnance v našem salonu?

 • Pro zaměstnance všechny služby zakoupené přes benefity o 31,1 % levnější, než kdyby je platili v hotovosti. Neodvádí z nich totiž žádnou daň ani odvody.
 • Je to ale výhodnější i pro firmu, která na každém proplaceném benefitu ušetří 8,5%
 • Flexibilní možnosti nákupu. Nabízíme našim klientům více než 100 beauty služeb, které pohladí na těle i na duši a zpříjemní vám nejeden pracovní den
 

Co nás odlišuje od ostatních?

Náš personál je tým profesionálů se 10-ti letou zkušeností v oblasti krásy.

V našem salonu se svěřujete do péče odborníků s mnohaletou praxí, kteří se vám budou vždy plně věnovat a rádi vyhoví i individuálním potřebám vaší relaxace.

Nabízíme více než 100 beauty služeb

Centrum krásy BEAUTYSHAPE Praha - moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Ošetření pleti, stříhání vlasů, manikúru, depilaci, odstranění celulitidy nebo tvarování postavy - více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Díky široké nabídce služeb můžeme nabídnout kompletní portfólio péče pro uspokojení jakéhokoli typu zákazníka.

Používáme pouze luxusní kosmetické značky: Sothys Paris (Francie) a ComfortZone (Itálie)

 • Sothys Paris patří k nejexkluzivnějším světovým značkám. Pravidelně se umisťuje na prvním až třetím místě, a to především díky kvalitě a účinkům svých kosmetických výrobků.
 • ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, který přesvědčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006 a 2008".

Používáme najnověší zařízení poslední generace

 • Pouze náš salón na Praze 2 vlastní Cellu M6 Integral - nejnovější generační zařízení od LPG Systems - revoluční francouzská metoda. Má mnohem hlubší účinky než kterákoliv jiná metoda na ošetření celulitidy, povislé kůže, odolních tukových zásobu. Rychlá a příjemná náhrada liposukce.
 • Pouze náš salón vlastní jediný ÚČINNÝ PŘÍSTROJ v Praze s americkým FDA certifikátem! Dokáže odstranit širokou škálu chloupků (i u lidí tmavší pleti)! Až 100% efekt trvalého odstranění nežádoucího ochlupení.

Jak uplatnit zaměstnanecké benefity v salonu BEAUTYSHAPE?

 • Princip použití benefitů pro zaměstnance

  Nákup služeb v salonu Beautyshape pomocí vašich benefitů umožňujeme prostřednictvím zakoupení voucherů v hodnotě 2000, 3000 nebo 5000 Kč, které lze zakoupit a aktivovat přímo v našem salonu. Aktivované vouchery lze využít na nákup našich služeb najednou i postupně, každou návštěvu doporučujeme předem objednat prostřednictvím našich kontaktů.
 • Postup uplatnění benefitu

  • Vyberte si hodnotu voucheru, která odpovídá službám, které budete chtít využít.
  • Na recepci salonu zakupte voucher, který uhradíte poukázkami, benefitní kartou nebo elektronickou poukázkou prostřednictvím cafeterie benefitů.
  • Domluvte si návštěvu v salonu pro využití Vámi objednaných služeb
  • Užijte si služby salonu Beautyshape a uhradíte služby naším voucherem. Hradit lze též část objednávky. Z celkové sumy bude hodnota voucheru odečtena.

Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Být krásná - s námi je to snadné!

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem!

V případě, že máte pochybnost, zda bereme zrovna Vaše poukázky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Lublaňská 47, Praha 2. Rádi se Vám budeme věnovat.

Tel.: +420 773 03 47 47 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Google+ salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…