Zaměstnanecké benefity

Hradí Vám zaměstnavatel relaxaci formou benefitů?

U nás můžete uplatnit poukázky, které dostáváte od zaměstnavatele nebo můžete zaslat objednávku přímo z on-line systému.

Na vybrané služby Vám samozřejmě vystavíme i klasickou fakturu, stačí dodat kompletní fakturační údaje (jméno a příjmení klienta, název a adresa firmy, IČ, DIČ).

Na krásu a zdraví přes benefity

Naše společnost se stala partnerem různých benefitních programů. Vaše zaměstnanecké benefity můžete nyní použít pro nákup služeb v BEAUTYSHAPE.
Přijímáme k platbě poukázky našich benefitních partneru: Sodexo, Benefity Plus, Edenred.

Proč uplatnit benefity pro zaměstnance v našem salonu?

 • Pro zaměstnance všechny služby zakoupené přes benefity o 31,1 % levnější, než kdyby je platili v hotovosti. Neodvádí z nich totiž žádnou daň ani odvody.
 • Je to ale výhodnější i pro firmu, která na každém proplaceném benefitu ušetří 8,5%
 • Flexibilní možnosti nákupu. Nabízíme našim klientům více než 100 beauty služeb, které pohladí na těle i na duši a zpříjemní vám nejeden pracovní den
 

Co nás odlišuje od ostatních?

Náš personál je tým profesionálů se 10-ti letou zkušeností v oblasti krásy.

V našem salonu se svěřujete do péče odborníků s mnohaletou praxí, kteří se vám budou vždy plně věnovat a rádi vyhoví i individuálním potřebám vaší relaxace.

Nabízíme více než 100 beauty služeb

Centrum krásy BEAUTYSHAPE Praha - moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Ošetření pleti, stříhání vlasů, manikúru, depilaci, odstranění celulitidy nebo tvarování postavy - více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Díky široké nabídce služeb můžeme nabídnout kompletní portfólio péče pro uspokojení jakéhokoli typu zákazníka.

Používáme pouze luxusní kosmetické značky: Sothys Paris (Francie) a ComfortZone (Itálie)

 • Sothys Paris patří k nejexkluzivnějším světovým značkám. Pravidelně se umisťuje na prvním až třetím místě, a to především díky kvalitě a účinkům svých kosmetických výrobků.
 • ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, který přesvědčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006 a 2008".

Používáme najnověší zařízení poslední generace

 • Pouze náš salón na Praze 2 vlastní Cellu M6 Integral - nejnovější generační zařízení od LPG Systems - revoluční francouzská metoda. Má mnohem hlubší účinky než kterákoliv jiná metoda na ošetření celulitidy, povislé kůže, odolních tukových zásobu. Rychlá a příjemná náhrada liposukce.
 • Pouze náš salón vlastní jediný ÚČINNÝ PŘÍSTROJ v Praze s americkým FDA certifikátem! Dokáže odstranit širokou škálu chloupků (i u lidí tmavší pleti)! Až 100% efekt trvalého odstranění nežádoucího ochlupení.

Jak uplatnit zaměstnanecké benefity v salonu BEAUTYSHAPE?

 • Princip použití benefitů pro zaměstnance

  Nákup služeb v salonu Beautyshape pomocí vašich benefitů umožňujeme prostřednictvím zakoupení voucherů v hodnotě 3000 nebo 5000 Kč, které lze zakoupit a aktivovat přímo v našem salonu. Aktivované vouchery lze využít na nákup našich služeb najednou i postupně, každou návštěvu doporučujeme předem objednat prostřednictvím našich kontaktů.
 • Postup uplatnění benefitu

  • Vyberte si hodnotu voucheru, která odpovídá službám, které budete chtít využít.
  • Na recepci salonu zakupte voucher, který uhradíte poukázkami, benefitní kartou nebo elektronickou poukázkou prostřednictvím cafeterie benefitů.
  • Domluvte si návštěvu v salonu pro využití Vámi objednaných služeb
  • Užijte si služby salonu Beautyshape a uhradíte služby naším voucherem. Hradit lze též část objednávky. Z celkové sumy bude hodnota voucheru odečtena.

Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Být krásná - s námi je to snadné!

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem!

V případě, že máte pochybnost, zda bereme zrovna Vaše poukázky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Lublaňská 47, Praha 2. Rádi se Vám budeme věnovat.

Tel.: +420 773 03 47 47 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…