vosková depilace

Depilace cukrovou pastou

V našem kosmetickém studiu provádíme depilaci cukrovou pastou.
Cukrová depilace (depilace cukrovou pastou) je v současné době nejšetrnější způsob depilace, který známe.

Cukrová depilace se k nám dostala z muslimského světa, která má své kořeny již ve starověké Mezopotámii a Egyptě. Cukr je přírodní konzervant a vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí.

Chci konzultaci zdarma




Výhody depilace cukrovou pastou

vosková depilace
  • Chloupky jsou depilovány i s kořínky. Cukrovou pastu je možné odstraňovat kratší chloupky dlouhé 1 - 2 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5 - 10 mm.
  • Pasta se neaplikuje horká, proto je depilace příjemná.
  • Vaše pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne.
  • Cukrová pasta je 100% ekologická a nedráždí pokožku.
  • Minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínků a veškeré podráždění do hodiny zmizí.

Při dlouhodobém používání této depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem jemnější a pravidelnou péčí se sníží jejich množství.

DEPILACE CUKROVOU PASTOU - ceník

Brada

240Kč

Horní ret

250 Kč

Kotlety

290 Kč

Krk

490 Kč

 

vosková depilace

Velmi oblíbená je depilace cukrovou pastou podpaží a brazilská depilace (intimní partie).

zjistit vice 1

vosková depilace

Luxusní vosková biodepilace od RÉFÉRENCE France Depilace cukrovou pastou

Svým klientům chceme nabízet jen to nejlepší, a proto Vám představujeme jemnou francouzskou depilaci teplým voskem rostlinného původu od prvotřídní značky RÉFÉRENCE.

Depilace cukrovou pastou

Jde o komplexní program, který do sebe zahrnuje péči před i po depilaci. Stoprocentní spokojenost zákazníků totiž zaručují nejen samotné metody odstraňování chloupků, ale také profesionální přípravky, které jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť.

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

 

Jemná francouzská VOSKOVÁ Bio DEPILACE - ceník

Brada

190Kč

Horní ret

190 Kč

Kotlety

220 Kč

Celý obličej - ušetříte 110 Kč!

490 Kč

Luxusní biodepilace RÉFÉRENCE France je tu pro Vaši hladkou a zdravou pokožkou bez chloupků – nyní exkluzivně v BeautyShape!

 

Beauty Shape logos
 


BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Google+ salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…