vosková depilace

Depilace cukrovou pastou

V našem kosmetickém studiu provádíme depilaci cukrovou pastou.
Cukrová depilace (depilace cukrovou pastou) je v současné době nejšetrnější způsob depilace, který známe.

Cukrová depilace se k nám dostala z muslimského světa, která má své kořeny již ve starověké Mezopotámii a Egyptě. Cukr je přírodní konzervant a vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí.

Chci konzultaci zdarma
Výhody depilace cukrovou pastou

vosková depilace
  • Chloupky jsou depilovány i s kořínky. Cukrovou pastu je možné odstraňovat kratší chloupky dlouhé 1 - 2 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5 - 10 mm.
  • Pasta se neaplikuje horká, proto je depilace příjemná.
  • Vaše pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne.
  • Cukrová pasta je 100% ekologická a nedráždí pokožku.
  • Minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínků a veškeré podráždění do hodiny zmizí.

Při dlouhodobém používání této depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem jemnější a pravidelnou péčí se sníží jejich množství.

DEPILACE CUKROVOU PASTOU - ceník

Brada

240Kč

Horní ret

250 Kč

Kotlety

290 Kč

Krk

490 Kč

 

vosková depilace

Velmi oblíbená je depilace cukrovou pastou podpaží a brazilská depilace (intimní partie).

zjistit vice 1

vosková depilace

Luxusní vosková biodepilace od RÉFÉRENCE France Depilace cukrovou pastou

Svým klientům chceme nabízet jen to nejlepší, a proto Vám představujeme jemnou francouzskou depilaci teplým voskem rostlinného původu od prvotřídní značky RÉFÉRENCE.

Depilace cukrovou pastou

Jde o komplexní program, který do sebe zahrnuje péči před i po depilaci. Stoprocentní spokojenost zákazníků totiž zaručují nejen samotné metody odstraňování chloupků, ale také profesionální přípravky, které jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť.

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

 

Jemná francouzská VOSKOVÁ Bio DEPILACE - ceník

Brada

190Kč

Horní ret

190 Kč

Kotlety

220 Kč

Celý obličej - ušetříte 110 Kč!

490 Kč

Luxusní biodepilace RÉFÉRENCE France je tu pro Vaši hladkou a zdravou pokožkou bez chloupků – nyní exkluzivně v BeautyShape!

 

Beauty Shape logos
 


BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…