Chemicky peeling praha

Chemický peeling

Co je to chemický peeling a k čemu slouží?

Chemický peeling je procedura, která zlepšuje stav pokožky, stimuluje regeneraci epidermis (tj. pokožky) a remodeluje korium (tj. vazivovou vrstvu kůže pod pokožkou). Kombinace aktivních peelingových kyseliny působí na horní až střední vrstvy kůže. Výsledkem je obnovená revitalizovaná pleť – nová kůže je hladší a vyhlazená.

Toužíte po mladistvé a bezchybné pleti?

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním zákrokům. Je to vhodné ošetření pro všechny typy pleti, pro ženy i muže bez ohledu na věk. Chemický peeling řeší odstranění akné a pigmentových skvrn, zmírnění jemných a výrazných vrásek, ke stimulaci tvorby kyseliny hyaluronové, kolagenních a elastických vláken. Vyhladí vrásky kolem očí, zesílí jemnou a tenkou citlivou pokožku, hloubkově hydratuje a zlepšuje výživu pokožky

Chci bezplatnou konzultaci

chemický peeling

Hlavní účinky chemického peelingu

 • hloubková obnova a silné omlazení pleti
 • podpora hydratace kůže
 • odstranění pigmentových skvrn a nečistot
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek a zpomalení procesu stárnutí
 • zlepšení stavu u akné a vyhlazení jizviček po akné
 • vypnutí pleti a zjemnění povrchu pokožky
 • zmenšení velikosti pórů
 • zesvětlení stařeckých skvrn a jiných změn pigmentace
 

Co se děje v pokožce po použití chemického peeling?

 • Stimulace růstových buněk v epidermis s odstraněním odumřelých buněk ve stratum corneum = zjemnění pleti, rozjasnění, barevné sjednocení a zářivost
 • Destrukce odumřelých buněk, odloučení a následná regenerace pokožky
 • Způsobení podráždění ve spodní vrstvě pokožky, což má za následek novou tvorbu kolagenu a zvýšení objemu dermis spojené s odstraněním ochablé pleti

Objednat bezplatnou konzultaci >
chemický peeling pokožka

Standartní protokol ošetření chemickým peelingem

1. Odlíčení a čištění pleti. Aplikace peelingu;
2. Necháme působit, následně neutralizujeme a opláchneme vodou;
3. Aplikujeme na ošetřenou oblast zklidňující masku;
4. Závěrem na pleť přidáme krém s vysokým SPF faktorem
 

3 druhy chemických peelingů podle hloubky účinku

Kůže se skládá ze 3 vrstev. Nejpovrchnější – epidermis (pokožka), corium (dermis-škára) a nejhlubší – subscutis - podkožní vazivo (podkoží).

Obrázek Povrchový chemický peeling

Povrchový chemický peeling

Nejčastěji se používají ovocné kyseliny (AHA kyseliny): glykolová, citronová, mléčná, mandlová či jablečná. Po aplikaci na pleť rozpouštějí buňky rohové vrstvy pokožky.

Mají hodně pozitivních účinků na pleť: hydratační, protizanětlivé, normalizují funkci mazových žláz, antiseptické.

Povrchový chemický peeling doporučujeme, když klientka trpí hyperkeratózou (nadměrné rohovatění kůže), akné / postakné, nadměrným maštěním pleti, rozšířenými póry, trápí jí jemné vrásky nebo povrchová pigmentace.

Obrázek středně hloubkový chemický peeling

Středně hloubkový chemický peeling

Většinou se používá kyseliny salicylová a trychloroctová ve vyšších koncentracích. Tyto kyseliny rozpouštějí buňkové vrstvy včetně papilární vrstvy. Jako odpověd´na podraždění vznikají reakce začervenání a otok kůže. Doba regenerace závisí na individuálních charakteristikách organismu, ale v průměru to trvá týden; během této doby jsou mrtvé buňky úplně exfoliovány.

Středně hloubkový peeling doporučujeme, když klientka pozoruje věkové změny pleti jako: vrásky, pigmentové skvrny, snížený turgor kuže.

Obrázek hloubkový chemický peeling

Hloubkový chemický peeling

Dle ošetření se nejčastěji používá peeling s fenolem. Fenolový peeling tedy doporučujeme až v pozdějším věku.

Indikace: Vrásky a rýhy: nosoretní rýhy, vrásky na čele, kolem očí a úst; Hyperpigmentace; Kůže, která ztrácí pružnost; Jizvy a strie; Fotostárnutí.

Rehabilitace po ošetření je poměrně dlouhá: Šupinatění úplně vymizí cca za 4-6 týdnů. Po rehabilitaci obličej vypadá o 10 let mladší. Ošetření je doporučujeme jednou za pár let a patří pouze do rukou odborníka -lékaře!

 

chemický peeling diskuze

Používáme Chemický peeling poslední generace!

V salónu BeautyShape na odstranění používáme nejnovější evropské peelingy. Naše Chemické peelingy umí řešit problémy u všech typů a barev kůže.

Výhody ošetření chemickým peelingem v BEAUTYSHAPE

 • bezpečnost, účinnost a šetrnost
 • bezbolestný, neinvazní způsob. Zákrok trvá pouhých 30-60 minut
 • nabízíme ošetření stejným produktem jako na estetických klinikách
 • k tomu se necháte hýčkat ručičkami od proškolených kosmetiček
 • ošetření je vhodné pro ženy i muže
 • až 100 % spokojenost

Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 3-5 ošetření (každé ošetření v intervalu po 2-4 týdnech). 

Abychom dosáhli požadovaného efektu, je třeba celý proces chemického peelingu opakovat. K dosažení optimálního efektu je třeba absolvovat několik sezení, v závislosti na typu pleti, stavu postižení a žádaného efektu. Jelikož se jedná o postup neinvazivní, je možno následně pokračovat v běžné činnosti. Make-up barevně doladí možné zarůžovění pleti v prvních dnech po zákroku.

Chemický peeling cena

Cena zahrnuje následující: ošetření pokožky před zákrokem, příslušný spotřební material, ošetření a případné kontroly po ošetření.

Chemicky peeling TIMECODE LIGHT nebo BASIC

Proti pigmentovým skvrnám, nehlubokým vráskám a mírným známkám fotostárnutí s aktivními složkami jako je kyselina mandlová, arbutin, kyselina fitová, kyselina salicylová, retinol.

Cena

1500 Kč

 

Chemicky peeling BIO C

Proti předčasnému stárnutí kůže s rozjasňujícím efektem s aktivními složkami jako je kyselina laktobionová, kyselina askorbová či kyselina hyaluronová.

1500 Kč

 

Chemicky peeling T .C. AGE

Pro řešení nepatrných až mírných projevů věkových změn kůže. Účinné obnovení kůže s aktivními složkami kyseliny salicylové a kyseliny trichloroctové pro terapii jizev po akné, strií a také věkových změn středního stupně.

1500 Kč

Chemicky peeling LIGHTENING

Silný synergický účinek na epidermální melanotické pigmentace, nehluboké vrásky a mírné známky fotostárnutí. Aktivní složky: Vitamin A, kyselina salicylová, kyselina fytová, kyselina kojová, kyselina mléčná.

1500 Kč

Chemicky peeling BioRePeel - novinka!

Jeho bohaté složení odlišuje BioRePeel Cl3 od konkurence. BioRePeel je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje. Obsahuje také 35% TCA (na obličej a krk) a 50% TCA (na tělo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.
Výsledkem je, že kombinace aktivních složek jí umožňuje účinně zabránit stárnutí kůže. Také snižuje poškození UV zářením, pigmentací nebo akné.

2500-3500 Kč

Balíček Chemických peelingů 4+1 zdarma

(ušetříte až 1500 Kč!)

7500Kč  6000Kč

 
 

Před ošetřením chemickým peelingem

Před samotnou aplikací je potřeba konzultovat s odborníkem typ a intenzitu chemického peelingu. Rozhoduje nejen stav pokožky, ale také vaše očekávání. Čím silnější peeling použijeme, o to větší budou výsledky, ale prodlouží se tím také doba hojení.
Před chemickým peelingem už nepoužívejte žádné kosmetické masky, jiné druhy peelingů nebo dermabraze. Stejně tak před ošetřením již pokožku nedepilujte ani neepilujte. Bezprostředně před aplikací chemického peelingu není vhodné absolvovat kosmetické ošetření ani barvení vlasů.

Pokyny pro zákaznice po chemickém peelingu

Po chemickém peelingu bude vaše pokožka lehce zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky, během 5-14 dnů se pokožka začne jemně olupovat. Jako vedlejší účinek středně hlubokého a hlubokého peelingu se může objevit zanícení či ztráta barvy pleti.
Ošetření zvyšuje vnímavost pleti vůči UV záření. Po celou dobu péče není vhodné se cíleně opalovat. Náš odborník vám doporučí, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat. Většinou se jedná o přípravky zklidňující pokožku a podporující její regeneraci.

 

Ukázka ošetření chemickým peelingem

Ukázka ošetření chemickým peelingem
 

Před

Ukázka ošetření chemickým peelingem
 

Po

 

29 let/3 sezení

Video ukázka Chemicky peeling BioRePeel - Jak probíhá celé ošetření? Výsledek PŘED/PO

Pokud si nejste jisti, jaké ošetření je pro Vás nejvhodnější, objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

Pigmentové skvrny

Doporučujeme přípravky na domácí péči

SUNBLOCK 60g UVP 50+

Ochrana buněk proti volným radikálům a slunečnímu záření. Účinně blokuje sluneční záření UVB/UVA, čímž zlepšuje ochranu.

Krém INNO-DERMA Sunblock SPF 50+ obsahuje složku, jež stimuluje produkci kolagenu.
Obejdnat

INNO-DERMA Soft Cleanser 200ml

Pěnivé mýdlo na čištění obličejových partií nebo oblastí pokožky, u níž došlo k dermatologickému estetickému ošetření.

Působí jako regulátor mastnoty bez abraze či nadměrné suchosti, se zřetelem na hydrolipidovou vrstvu kůže. Výsledkem je čistá a svěží pleť zbavená nečistot. Obejdnat

INNO-DERMA Skin Repaire krém 60g

Reparační krém po dermatologicko-chirurgických nebo estetických zákrocích.

Krém normalizuje mikrocirkulaci, předchází a odstraňuje zarudnutí a hematomy, pomáhá také odstranit tekutiny a toxiny při současném zvýšení přísunu živin a kyslíku do buněk.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 10% z částky zpět. Více zde >

Chemický peeling. Často kladené dotazy (FAQ)

 • KONTRAINDIKACE

  Chemický peeling se nedoporučuje: Cukrovka na perorálních antidiabeticích a inzulínu • Těhotenství a kojení, Nádory kůže • Záněty kůže, Tvorba keloidu (plastické jizvy), Stavy po operačním zákroku v obličeji, Stavy po terapii isotretioninem • Ozařování u nádorových onemocnění a stav po něm, Užívání tetracyklinů, antibiotik a všech léků zvyšujících citlivost kůže na sluneční záření.
 • Kolik ošetření je nutno podstoupit pro uspokojivý výsledek?

  Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 3-5 ošetření (každé ošetření v intervalu po 2-4 týdnech).
 • Jak dlouho ošetření trvá?

  Doba ošetření závisí od plochy ošetřované oblasti. Ošetření může být trvat od 30 až po 60 minut. Velice záleží na reakci vaši pokožky na danou kyselinu.
 • Kde všude je možné proceduru využít?

  Chemický peeling lze ji aplikovat na partie obličeje, krku, dekoltu, hřbetu rukou či zad.
 • Jak dlouho přetrvá výsledný efekt chemického peelingu?

  Chemickým peelingem dosáhnete svěžího vzhledu. Pleť bude zregenerovaná, ale nezabráníte jejímu stárnutí, působení gravitace ani další tvorbě mimických vrásek. Proto doporučujeme za rok chemický peeling podstoupit znovu.
 • Jaké období je nejvhodnější pro Chemický peeling?

  Doporučujeme přijít mezi v období podzim až jaro. Důležité je se vyhýbat přímému slunci a soláriu.
 • Chemický peeling či Mikrodermabraze - co je lepší?

  Mikrodermabraze je mechanické obrušování kůže pomocí malých krystalů, při chemickém peelingu se k vyhlazování pokožky používají roztoky kyselin. Zásadní rozdíl je v účinnosti. Mikrodermabraze se volí v případech korekce povrchových defektů kůže, jakými jsou například trudovitost pleti po akné, jemné vrásky, rozšířené póry či stařecké skvrny. Chemický peeling, který je účinnější, pak řeší závažnější kožní problémy, jako jsou jizvy a hlubší vrásky.

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Facebook
Accept
Decline
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Google Analytics
Accept
Decline
Advertisement
If you accept, the ads on the page will be adapted to your preferences.
Google Ad
Accept
Decline