lifting řas yumi lashes

Lifting řas

Lifting řas umí udělat zázrak. Zvlášť pro ženy, které nemají od přírody dlouhé a husté řasy!

Lifting řas je řešením především pro ty dámy, kterým příroda nadělila spíše slabé, krátké nebo řídké řasy, zkrátka nevýrazné.

Pro ženy, které nemají od přirody dlouhé a husté řasy a nechtějí to řesit metodou lepení řas je zde nová možnost Lifitng řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Lifting řas je nová francouzská metoda zhuštění, prodloužení a zvýraznění vlastních řas, kterou dosáhnete přirozeného vzhledu bez umělého prodlužování nebo nalepování řas.

Vaše oči budou atraktivnější, než kdykoli předtím.

Náš salon BeautyShape Yumi lashes je revoluční francouzská značka, která otevírá možnost pro zvýraznění řas s maximálním přirozeným efektem. Metoda Yumi lashes je bezpečný, bezbolestný a neinvazivní způsob jak zvýraznit oči. Vaše oči budou vypadat bezchybně v jakoukoli denní dobu.

Chci bezplatnou konzultaci > 


yumi lashes lifting řas laminace řas

Co je Lifitng Řas francouzské značky Yumi Lashes?

Metoda Lifitngu řas neboli laminace řas, je inovativní technologie z Francie, která vaše vlastní řasy prodlouží, zvýrazní a dodá jim objem - a to bez umělého prodlužoví nebo nalepování řas. 

Efekt Lifitngu řas vydrží 4–8 týdnů dle toho, jak rychle vám vaše vlastní řasy vypadávají. Cca 70 % klientek chodí jednou za 7 týdnů.

Laminováním získáte efekt hustých tmavých řas s přirozeným efektem "otevřených očí" - budete mít oči jako mrkací panenka, a to až po dobu dvou měsíců.

+420 222 54 20 69

Jak probíha Lifitng řas Yumi Lashes v našem salonu?

Laminování řas je třífázový postup, po kterém zůstávají řasy plnější, tmavší a přirozeně natočené. Dlouhodobě řasy díky aplikaci výživných složek posiluje a zpevňuje jejich strukturu.
Metoda Yumi lashes - laminování řas je třífázový postup:

 • Nejprve je nutné řasy připevnit na speciální silikonovou podložku. Každá řasa je nalepena samostatně tak, aby se nedotýkala ostatních. V této fázi je se aplikuje roztok, který otevře strukturu řasy.
 • Další fází je fixace a lifting řas (natočení a nadzvednutí).
 • V dalším kroku se řasy plní speciálním pigmentem, který je k dispozici ve více barevných variantách pro dosažení přirozeného vzhledu řas. V posledním kroku se používá serum na řasy. Řasy jsou naplněny vitamíny, proteiny a aminokyselinami, které řasy vyživují a navíc zpevňují jejich strukturu.

lifting a botox řas

Lifting řas Yumi lashes + barvení řas (80 min) Akční cena!

Každé certifikované ošetření zahrnuje: lifting (natočení) řas, zhustění a prodloužení řas, barvení a zvýraznění objemu řas, dlouhodobé posílení řas a urychlení jejich růstu, aplikaci vitaminů, proteinů a aminokyselin, které rozjasňují a omlazují oční okolí.

Cena

1950Kč  1590 Kč

Objednat

Nehtové studio praha. Manikúra a Shellac

Balíček Lifting řas 2+1 za polovinu

Platnost permanentky: 5 měsíců. Ušetříte až 975 Kč!

4875 Kč

Objednat

lifting řas

Výhody liftingu řas v BeautyShape:

 • Regenerace, vyživení řas a zesílení řas. Díky povzbuzení cibulky řasy rostou řasy rychleji
 • Řasy jsou naplněny vitamíny, proteiny a aminokyselinami. Tyto složky současně omlazují a vyzhlazují oční okolí
 • Poničené řasy (např. po neprofesionálním prodlužování) získají zdravý vzhled a strukturu, navíc bez případných alergických reakcí
 • Přirozený svěží vzhled až po dobu až dvou měsíců – navíc odpadá nutnost používat dekorativní kosmetiku
 • Lifting řas se u nás provádí výhradně materiály certifikované francouzské značky Yumi Lashes. Každé ošetření provádí výhradně certifikovaní odborníci

Objednejte se na tel. 773034747

Video ukázka LASH LIFTINGU - Jak probíhá celé ošetření? Výsledek PŘED/PO

Využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci

Pokud si nejste jisti, jaké ošetření je pro Vás nejvhodnější, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

Lifitng řas. Často kladené dotazy (FAQ)

 • Jak dlouho trvá ošetření Lifting řas metodou Yumi lashes?

  Aplikace Yumi Lashes trvá 70 – 80 minut. Během ošetření se budete cítit velmi pohodlně a můžete si odpočinout od každodenního stresu. Aplikace nijak nepodráždí oči a můžete si tak udělat klidně příjemnou „obědovou“ pauzu během dne.
 • Pro koho je lash lifting vhodný?

  Jedná se o řešení především pro ty dámy, kterým příroda nadělila spíše slabé, krátké, řídké a nevýrazné řasy. Nebo pro ty, které mají poničené řasy po prodlužování a rády by je oživily.
 • Jak dlouho na řasách Lifting vydží a kdy je možné ošetření opakovat?

  Lifting řas vydří přibližně 6 až 8 týdnů, což je přirozená doba cyklu řas. Není nutná žádná korekce ani další úpravy. Během této doby jsou řasy přirozeně zvýrazněné po celý den. Efekt natočených, zvýrazněných řas má okamžitý výsledek. Řasy mají navíc zesílenou strukturu a celkový dojem „otevřeného oka“ tak vydrží po celou dobu cyklu řasy.
 • Jsou nějaká omezení hned po zákroku? Jak se mám chovat těsně po liftingu řas?

  Ihned po proceduře můžete používat jakoukoli kosmetiku nebo aplikovat kontaktní čočky. Lifting řas nijak oči nepodráždí. Efekt natočených a zvýrazněných řas se dostavý ihned a není potřeba žádná další péče. Můžete se chovat naprosto přirozeně bez jakýchkoli omezení.

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…