gaube kos

Permanentní makeup a vláskování obočí

Snem každé ženy je ušetřit čas strávený ráno u zrcadla líčením a zakrýváním přirozených nedokonalostí obličeje. Permanentní make-up je nová metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku za pomoci aplikace (tetování) přírodních pigmentů speciálními přístroji do vrchní vrstvy pokožky.

Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí. V BEAUTYSHAPE zákrok bude prováděn certifikovanou stylistkou a budou použité výhradně certifikované přístroje a nejkvalitnější přírodní barviva.
Představte si to – make-up vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

Chci bezplatnou konzultaci > 


gaub 25

Spolupracujeme s předními evropskými odborníky. 25 let zkušenosti v permanentním makeupu

V našem centru krásy BeautyShape pracujeme výhradně se špičkovými profesionálními produkty rakouské firmy Gaube, které zaručují naprostou přesnost a vysokou kvalitu. Díky široké škále barev a kvalitě přírodních pigmentů působí make-up velmi přirozeně.
Společnost Gaube je rakouská kosmetická značka se bohatou tradicí, etikou a pracovní filosofií, která je založena na heslu „Kvalita s vysokými evropskými standardy“. Velký důraz společnost klade především na profesionální zaškolování odborníků, kteří permanentní make-up provádí. Každý specialista, který s rakouskou značkou pracuje, je certifikovaný profesionál. Právě preciznost je pilířem dokonale krásného permanentního make-upu.

Jak to funguje?

Půjdeme-li více do hloubky, pak je permanentní make-up metoda dočasného líčení, kdy se do svrchní vrstvy pokožky implantuje přírodní pigment – barvivo. Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální (záleží na věku, stavu pokožky, aj.).
Díky této technologii lze upravit například velikost, hustotu a šířku obočí (v případě chybějícího obočí ho lze vymodelovat úplně).

Oči se zvýrazňují očními linkami nebo je možné upravit jejich tvar či potlačit jejich asymetrii. U rtů lze upravit velikost, probarvení a jejich tvar.

permanenti make up1
 

Permanentní make-up obočí 3 techniky

Dokonce i když Vaše obočí nemá 100% hladké linie, šířku a pravidelný tvar, pak pomocí tetování můžete získat krásné obočí, které si nemusíte upravovat každé ráno. Každá z technik se aplikuje individuálně dle charakteristiky tváře a přání klientky.
Obrázek Microblading nebo také vláskování obočí

Microblading nebo také vláskování obočí

Microblading/vláskování vytváří obočí pomocí tenkých linek, které napodobují skutečné chloupky.Tato technika tetování se provádí speciálním přístrojem a je velmi populární, nevyžaduje žádnou zvláštní péči a obočí vypadá krásně, přirozeně a pravidelně. Tato technika také pomáha zamaskovat jizvy a jiné nedokonalosti pokožky.

Obrázek Pudrové obočí

Pudrové obočí

Tuto variantu vybírají klientky, které si obočí pravidelně upravují tužkou a stíny na obočí a nevytváří jasné kontury. Barva se aplikuje do přirozeného obočí díky čemuž vypadá objemnější a výraznější. Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky.

Obrázek Microblading obočí s pudrovým stínováním

Microblading obočí s pudrovým stínováním

Kombinované 3D tetovaní, které je tvořeno dvěma technikami. Základ obočí je tvořen stínováním se světlejšími odstíny pigmentů a tmavšími odstíny pigmentů se tvoří chloupky technikou microblading/vláskování. Tato technika využívá 8-10 odstínů pigment a ve výsledku je obočí velmi přirozené, ale přitom zesílené a husté.

 

Pudrový efekt - jedná se o speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem. Barva se aplikuje do přirozeného obočí díky čemuž vypadá objemnější a výraznější. Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro starší dámy, kdy je pokožka poškozena sluncem. Také je tato metoda vhodná pro překrytí stašího nevyhovujícího permanentu. 

Více o pudrových obočí > 

 

Služby permanentního makeupu: Obočí - CENÍK

permanentní makeup obočí

Permanentní make-up vláskování obočí

Pečlivě upravené obočí dodá ženě elegantní vzhled a zvýrazní nejen samotné oči, ale i celou tvář. Permanentní make-up dokáže upravit tvar, barvu, hustotu, intenzitu a délku obočí. Lze jím také vyřešit drobné asymetrie. Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt vašeho budoucího obočí.
Na základě vstupní konzultace vybere certifikovaný odborník s ohledem na vaši barvu pleti, barvu vlasů a očí odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější a zdokonalil tak vzhled nejen obočí, ale i celého obličeje. Pokud chloupky chybí, vytvoří se celé nové obočí.

Microblading (3D-vláskování) obočí

Stylist. Akce!

4400 Kč 3900 Kč

Junior

-- Kč

Permanentní makeup pudrové obočí

4400 Kč 3900 Kč

-- Kč

První korekce po 30-60 dnech

1950 Kč

1950 Kč

Obnoveni stávajícího permanentního make-upu po 1–2 letech u klientek, které si PM nechávaly dělat u nás - 2900 Kč

Často kladené dotazy o permanentním make-upu obočí – PUDROVÉ OBOČÍ

 • Jak dlouho vám permanentní make-up vydrží?

  Permanentní make-up vydrží přibližně 1,5–2 roky. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu a typu Vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-up. Pokud má klient zájem PM stále udržovat v optimálním vzhledu, nebo má postupem času individuální potřebu mírně změnit tvar či doplnit sytost, doporučujeme následnou korekci provést do tří let od prvotního zákroku.
 • Jak pečovat o čerstvý permanentní make-up nebo microblading obočí?

  U permanentního make-upu obočí jsou obecně otoky zcela výjimečné. V první etapě vypadá PM velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Celkově bude obočí světlejší cca o 30–40 %. Kůže se hojí v první etapě cca 5–7 dní. V tomto celém období hojení není doporučené stroupky namáčet, odstraňovat anebo jiným způsobem, či pomocí jakýchkoliv prostředků, zrychlovat proces hojení. Pigment je do pokožky aplikován velmi mělce a v období hojení jej pokožka začíná odlučovat, čímž se vytváří stroupek. Pod stroupkem se hojí pokožka, která do sebe nazpět vstřebává odloučený pigment.
 • Barvy / pigmenty, se kterými pracujeme

  Používáme vysoce kvalitní přírodní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Nabízíme nepřeberné množství barev i odstínů včetně světlých pro blondýnky. Na zákrok si můžete přinést svou vlastní tužku či stín na obočí, podle které vybereme vhodnou barvu.

Permanentní makeup a vláskování obočí: hojení a intenzita barvy

Ihned po proceduře.
Intenzita barvy: 130%

Pigment vypadá velmi ostrý a tmavý, pomalu ustoupí a zjemní se jak se bude pokožka hojit permanentní make up obočí obrázek

Těsně před první korekcí.
Intenzita barvy: 30%

Proces hojení ovlivňuje barvu a tvar oblasti na kterou se aplikoval permanentní make-up permanentní make up obočí obrázek

Po korekci.
Intenzita barvy: 70-100%

Dojde k doplnění a úpravě barvy, kterou Vaše tělo přirozeně vstřebalo při hojenípermanentní make up obočí obrázek
 

Video ukázka MICROBLADINGU - Jak probíhá celé ošetření? Výsledek PŘED/PO

Permanentní makeup Microblading Obočí recenze klientů:

Proč využít služby permanentního make-upu v BeautyShape?

 • Používáme vysoce kvalitní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Všichni naši odborníci jsou certifikovaní a prošli řadou profesionálních školení
 • Volíme postupnou metodu aplikace permanentního make-up. V ceně ošetření jsou zahrnuty i následné korekce. Po zákroku nemusí být pigmentace rovnoměrná a je potřeba pigment doplnit a dosáhnout tak požadovaného dokonalého vzhledu make-upu
 • Dáváme důraz na předchozí konzultaci, dokonalé předkreslení make-upu tak, aby byla podtržena vaše přirozená krása, a abyste byla s provedením naprosto spokojena. Pokud je třeba nahradit například chybějící obočí, snažíme se o maximálně přirozený efekt
 • Ošetření je téměř bezbolestné. Navíc používáme kvalitní anestetika, která zaručí maximální bezbolestnost

Nutná rezervace předem!
Tel.: 773034747 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednat

permanentní make up obočí

 

Doporučujeme profesionální přípravky na domácí péči

Aloe Vera Gel PM, 15 ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Bienenwachsbalsam, 15ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou, nezávaznou konzultaci k našim odborníkům!

pmakeupRezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám na tel.: +420 222 542 069
► Na našem webu

Objednejte se online >

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

Více z této kategorie: Pudrové obočí »

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Facebook
Accept
Decline
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Google Analytics
Accept
Decline
Advertisement
If you accept, the ads on the page will be adapted to your preferences.
Google Ad
Accept
Decline