Prodlužování a zhušťování vlasů v Praze

Prodloužení vlasů

Prodlužování vlasů a zahuštění vlasů od profesionálů v Praze.

Nejste spokojená s délkou a hustotou svých vlasů?

Mít krásné dlouhé a husté vlasy je snem téměř každé ženy... Věděli jste, že vám průměrně za den vypadne 100 vlasů a za měsíc vám vlasy porostou o jeden centimetr? To dělá za rok 12 centimetrů, ale jen v případě, že si je celý rok ani nezkrátíte konečky, a to suma sumárum není zrovna moc, že?
Kvalita, hustota a možnost dorůst určité délky je však z velké části dána geneticky a nedá se příliš ovlivnit. Ale dá se to vyřešit jinak. Prodlužování vlasů je v dnešní době velmi moderní.

Prodlužování vlasů BEAUTYSHAPE Praha je tu pro Vás. Provádíme prodlužování vlasů a přidání na objemu vlasů. Prodlužování vlasů je v současné době na vzestupu a stává se stále více oblíbeným způsobem, jak dosáhnout vlasů, které vídáme na obálkách časopisů a v televizi.

Chci bezplatnou konzultaci > 


prodlužování vlasů praha

Vám nabízíme evropské a východoevropské panenské vlasy vysoké kvality. Záruka 2 roky proti zacuchání.

V salónu BeautyShape k prodloužení vlasů používáme zásadně lidské vlasy nikoliv umělé vlasy. Při prodlužování pracujeme výhradně s vlasy evropského typu. Vlasové pramínky jsou k dispozici v široké škále standardních, ale i na objednávku upravených barev, textur a délek. S výběrem vlasů Vám rádi poradíme.

Průběh aplikace prodloužených vlasů

Odborná konzultace. Se domluvíte na délce vlasů, počtu pramenů a ze vzorníku barev si vyberete barvu prodlužovaných vlasů. Vlasy lze objednat také melírované přesně podle vašeho výběru barev, stejně tak jejich tvar či vlnitost tak, aby co nejpřirozeněji splynuly s těmi vašimi. Pokud bude třeba vlasy dobarvit, zvolíte si ze vzorníku barev barvu či melír, na kterou Vám kadeřnice prameny nabarví, vyfouká, příp. vyžehlí, natočí apod. – prameny již budou dokonale nachystané.

Aplikace vlasů. Pokud budete chtít Vaše vlasy barvit, kadeřnice Vás nejdříve nabarví, příp. ostříhá. Následuje aplikace pramenů, střih a úprava.

Prodlužování a zahušťování vlasů metodou vlasových pásků

vlasové pásky prodloužení vlasů

Šetrné prodloužení vlasů s dlouhodobým efektem?

Toužíte po delších či hustších vlasech, než vám nadělila příroda? Nová metoda využívá vlasové pásky, které vlasy nezatěžují, a jejich nasazení i posunutí je časově nenáročné.

Proč právě vlasové pásky?

Vlasové pásky jsou nejšetrnější možnou metodou prodloužení a zhuštění vlasů, vlasy nejsou při aplikaci namáhány teplem ani tlakem. Vlasové pásky jsou široké 4 cm a jejich spoj je zalitý v silikonu, který zamezí vytrhávání vlasů. Při odstraňování pouze speciálním odstraňovačem povolíme lepidlo na silikonovém spoji, pásek hladce sundáme a lze jej opět pokrýt lepidlem a znovu nasadit.

Jak pečovat o prodloužené vlasy?

 • Používejte pouze doporučenou vlasovou kosmetiku bez obsahu sulfátů, parabenů, ovocných kyselin a alkoholu.
 • Nerozčesávejte mokré vlasy a nechoďte s mokrými vlasy spát.
 • Vyhýbejte se nanášení jakýchkoli vlasových přípravků do oblasti spojů.
 • Alespoň 2x denně vlasy důkladně pročešte speciálním kartáčem pro prodlužované vlasy.

Cena prodloužení vlasů pásky (tape in)

 
Cena pro vlasy od BEAUTYSHAPE
Cena pro vlasy od jiného salonu
 

Posunutí vlasových pásků do 2 měsíců/po 2 měsících

60/90 Kč / pásek

90/120 Kč / pásek

 

Odstranění vlasových pásků

35 Kč / pásek

45 Kč / pásek

 

Nasazení vlasových pásků

40 Kč / pásek

60 Kč / pásek

 
*Odstranění vlasových pásků zahrnuje: sundání vlasových pásků, odstranění starého lepidla. Posunutí vlasových pásků zahrnuje: sundání pásků, umytí a vyfoukání vlasů, odstranění lepidla, nanesení nového lepidla, nasazení vlasových pásků.

Cena prodlužování pásky

Chci mít délku vlasů
Chci vlasy
Vlasy k prodloužení
Sleva
0 Kč
Cena služby
0 Kč
Cena vlasů
0 Kč
 

Výhody Prodlužování vlasů v BEAUTYSHAPE

 • k prodloužení vlasů používáme zásadně lidské vlasy nikoliv umělé vlasy.
 • pracujeme výhradně s vlasy evropského a východoevropského typu vysoké kvality. Záruka 2 roky proti zacuchání na panenské vlasy Evropa.
 • Prodlužování vlasů není prováděno chemickým nebo tepelným spojováním, což znamená, že nijak nepoškozuje vaše přírodní vlasy.
 • Stojíme si za kvalitou naší práce, proto poskytujeme prodlouženou 30 denní záruku v případě sklouznutí pramenů.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci ohledně prodlužování vlasů tel.  773 03 4747


Cena prodloužení tmavých vlasů (Agapé a Řecko) Micro Ring a Keratinem

Nádherné sametově jemné vlasy poskytující uhlazený efekt bez nutnosti žehlení. Tyto nádherné vlasy jsou velmi kvalitní a vydrží několik let. Přirozený nebarvený odstín je černá a tmavě hnědá, nicméně jdou krásně zesvětlit. Pokud jsou vlnité, jedná se o přírodní vlny, které vydrží anebo ultra rovné bez žehlení. Výborné na dodání objemu.

Délka
 • Evropa. Cena za 1 pramen vč. práce
30cm
 •    85Kč  
35cm
 •    95Kč  
45cm
 •    115Kč  
50cm
 •    125Kč  
55cm
 •    135Kč  
60cm
 •    145Kč  
65cm
 •    155Kč  

AKCE! Ke každé objednané službě Prodlužování vlasů dostanete od nás Poukaz 500 Kč na první odborné posunutí vlasů. (Platnost poukazu: 2 měsíce).

Objednat

Ceník prodlužování světlých a blond vlasů. Metoda Micro Ring a Keratinem

Platinia za použití nejmodernějších technologií byl postupným šetrným procesem odplaven pigment, proto je nutná pravidelná výživa maskou. Mají úžasné odstíny až do světlé platinové blond. Nejpoužívanější blond vlasy díky své ceně a délce. Výhoda – nádherný platinový odstín, super cena, dobrá kvalita a délka. Nevýhoda – bez garance, ale při výživě maskou bezproblémové. Nedoporučujeme dále chemicky upravovat a žehlit. Nečesejte za mokra. Platinia - neni vlasy panenské. Jelikož byly průmyslově odbarveny na nejsvětlejší platinový odstín, budou tedy sušší, ale cuchat se rozhodně nebudou.

Délka
 • Evropa Cena za 1 pramen vč. práce
 • Platinia Cena za 1 pramen vč. práce
30cm
 •    95Kč  
 •    x  
35cm
 •    105Kč  
 •    x  
40cm
 •    115Kč  
 •    105Kč  
50cm
 •    185Kč  
 •    125Kč  
55cm
 •    215Kč  
 •    135Kč  
60cm
 •    225Kč  
 •    155Kč  
65cm
 •    255Kč  
 •    165Kč  

AKCE! Ke každé objednané službě Prodlužování vlasů dostanete od nás Poukaz 500 Kč na první odborné posunutí vlasů. (Platnost poukazu: 2 měsíce).

Objednat


Prodlužování vlasů a zhušťování vlasů Micro Ring a Keratinem. Další služby

 
Cena pro vlasy od BEAUTYSHAPE
Cena pro vlasy od jiného salonu
 

Posunutí pramenů

27 Kč / pramen

32 Kč / pramen

 

Sundání pramenů

15 Kč / pramen

22 Kč / pramen

 

Nasazení vlasů

27 Kč / pramen

40 Kč / pramen

 

Odstranění keratinového spoje

   zdarma

   zdarma*

 
* pokud objednáte na Prodlužování a zhušťování vlasů ve stejný den do BEAUTYSHAPE, jinak se účtuje příplatek 10 Kč / pramen

Zvýhodněné odborné Mytí vlasů a Hydratační péče v salonu

O prodloužené vlasy musíte však pečovat a to trochu jinak než o své vlastní. Prodloužené vlasy již nejsou živeny od kořínků, tudíž pro ně nejsou vhodné přípravky vyživující kořínek vlasů a dokonce i jakékoliv profesionální kosmetické přípravky na vlasy s obsahem sulfátů. Tyto přípravky vlasy vysušují a ty se pak častěji se lámou.

Balíček líčení Praha

Akce! Luxusní hydratační péče o prodloužené vlasy (45-60min)

Obsahuje: Mytí se speciálním bezsulfátovim šamponem, aplikáciu kondicionéru a masky, Česání, Styling a Fénování studeným či středně teplým vzduchem.

980 Kč 490 Kč

 

Využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:


Často kladené dotazy (FAQ). Prodlužování vlasů

 • Kolik je třeba pramínků na prodloužení a zahuštění? Je potřeba nějaká příprava vlasů před prodloužením?

  Ke zhuštění vlasů je potřeba asi 30 - 50 vlasových pramínků. V případě prodlužování vlasů je nutné počítat 70 až 120 kusy vlasových pramínků. Čím jsou vlasy zákaznice hustší, tím více je potřeba pramínků, aby byl zamaskován přechod vlastních vlasů do prodloužených. Vždy doporučujeme osobní konzultaci se stylistou, který bude prodloužení či zahuštění vlasů provádět. Konzultace je zcela nezávazná.
 • Jaká je minimální délka vlasů pro prodlužování?

  Je vždy vhodné mít delší vlasy, alespoň střední mikádo to znamená těsně nad ramena jenom tak je efekt dokonalý. Nejkratší možné vlasy pro prodloužení jsou přibližně v délce 7 cm. Pokud vám někde vlasy připevní na kratší nevypadá to vůbec pěkně z důvodu toho, že by spoje nebylo možné překrýt vrchními vlasy.
 • Jak dlouho budu v salonu, než odejdu s prodlouženými vlasy?

  Na záčátku na konzultaci se domluvíme kolik budeme dělat pramínků, v jaké délce popřípadě střih a barvu. Doba práce je podle počtu pramínků, které nasazuji a pohybuje se okolo dvou až tří hodin. Samozřejmě čím je více pramenů tím se doba prodlužuje.
 • Mohu si koupit různé délky pramínků pro jeden účes?

  Ano, právě z tohoto důvodu připravujeme vlasové pramínky různých délek. Jsou-li správně vyskládány do účesu, vytvářejí mnohem přirozenější vzhled a přechod z vlastních vlasů na prodloužené je v podstatě neznatelný.
 • Po jaké době se chodí na obnovu / posuny?

  Aby bylo prodloužení vždy dokonalé, je potřeba na posunutí docházet cca. každé 2 - 3 měsíce. Neodkládejte posun na 4., 5 nebo dokonce 6. měsíc od prodloužení. Vlasy mezi spojem a kořínky Vašich vlasů by byly hodně zacuchané a posun (konkrétně pouhé sundání pramínků) by pak trval dlouho a rozčesávání by nebylo tak příjemné jako při návštěvě po klasických 3 měsících.
 • Je možné prodloužené vlasy žehlit, kulmovat nebo barvit?

  Ano. Za předpokladu, že máte aplikovány skutečně lidské vlasy, můžete vlasy kulmovat, žehlit, barvit, odbarvovat atd. Samozřejmě je vždy nutné dávat pozor na samotné spoje. Prodloužený vlas se chová trošku jinak než vlas vlastní, z toho důvodu doporučujeme před jakýmkoliv chemickým zásahem, zvážit spolu s kadeřníkem, zda je to možné.
 • Jak se mám na ošetření připravit?

  Před ošetřením doporučujeme se vyhýbat slunci a nechodit do solárka. Zároveň je nutné, abyste po dobu 2 týdnů chloupky nevytrhávala voskem ani pinzetou. 24 až 12 hodin před samotnou fotoepilací doporučujeme se oholit žiletkou.

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…