dstranění celulitidy

Odstranění celulitidy

Celulitida (pomerančová kůže), jak na ni?

Celulitida (z francouzského cellulite) je zvláštní hrudkovitá forma tuku, která se ukládá v podkoží převážně žen. Pojem celulitida zná v dnešní době většina žen. Trpí jí kolem 80 % z nich.

Příčiny celulitidy

Vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně, zadržování vody v přilehlých oblastech či zpomalení tělesného buněčného metabolismu, a to navzdory intenzivnímu cvičení a předepsaným dietám. A tak při větší vrstvě tuků tělo přestává být schopno optimálně prokrvovat celou tuto vrstvu až na povrch. Současně s tím klesá produkce kolagenu a elastinu, která způsobuje, že kůže ztrácí pevnost, je tenká a pokleslá. Povislé tukové vrstvy na zadečku jsou přesně tím případem, a proto se zde časem začnou projevovat změny v kvalitě pokožky, které se souhrnně nazývají celulitidou. Pro svůj typický vzhled se celulitida obecně nazývá pomerančová kůže a skutečně na pohled připomíná kůru pomerančů. Pokud na sobě jednou příznaky celulitidy spatříte, je dobré jim hned věnovat pozornost a snažit se je odstranit. Čím dříve se jim začnete věnovat, tím snadněji se jich zbavíte.

Zkušební ošetření zdarma >


Přístrojový Lipomassage (LPG) je účinný na odstranění celulitidy

obrázek odstraneni celulitidy praha

Už podle tohoto náčrtu situace můžete vidět, že žádné pilulky ani masti Vám na celulitidu nepomůžou. Žádná pilulka ani krém totiž nedokáží zmenšit tukovou vrstvu a změnit zásobování krve do krevního řečiště v postižené oblasti. Jediné urychlení by snad mohla být liposukce, ale bez následné změny způsobu života se celulitida rychle vrátí.

Proto Vám na odstranění celulitidy nabízíme Lipomassage od LPG Systems. Lipomassage je revoluční francouzská přístrojová metoda fungující na základě 3D stimulace pokožky, která vyvolává intenzivní biologické reakce - stimulací obnovuje odbourávání odolných tukových buněk a podpo fibroblasty (buňky vazivové tkáně), které následně produkují kolagen a elastin.

Tato zcela neinvazivní metoda je založená na mechanické stimulaci pokožky, aktivuje biologické a metabolické procesy v kůži. Profesionální masáž na odstranění celulitidy má komplexní účinek na problémové oblasti kůže. Přístrojová masáž proti celulitidě přináší dobré výsledky, a to díly drenážnímu účinku, který napomáhá odstraňovat toxiny a zlepšuje tón pleti.

obrázek odstranění celulitidy. masážní přístroj na celulitidu
 

obrázek celulitida

Jak tato masáž funguje?

Endermologická masáž proti celulitidě se provádí pomocí speciálního přístroje proti celulitidě a vakua. Hlava přístroje proti celulitidě má dva rotující válce: jeden válec kůži zachytí a druhý válec ji vyhlazuje. Aby byl zajištěn hladký pohyb přístroje proti celulitidě, a byla použita optimální síla, má na sobě pacient speciální oblek, který těsně přiléhá k tělu. Masáž proti celulitidě navozuje příjemné pocity. Pacienti během procedury pociťují uvolnění a relaxaci. Délka trvání masáže proti celulitidě záleží na tom, která část těla je masírována, průměrná délka procedury je asi půl hodiny. Pozitivní změny na postavě jsou patrné už po první návštěvě, nicméně doporučuje se navštívit procedur několik.


oserterni na celulitidu - endrmologie obrázek

Bezbolestně a s trvalými výsledky. Proč je Lipomassage efektivní na celulitidu?

Tajemství Lipomassage od LPG spočívá v tukových buňkách. Tato neinvazivní přístrojová technologie aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky). Lipomassage také stimuluje fibroblasty (zpevňuje pokožku), rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

lifting a anti age 2 Lipomassage - 100% přírodní procedura, která má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda schopná ošetřit celulitidu (všechna stádia), povislou kůži, odolné tukové zásoby. Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Ošetření se provádí masážní hlavicí, jsou neinvazivní, bezbolestná a zároveň velice příjemná.


 JAK PROCEDURA PROBÍHÁ?

 
Specialista určí oblasti, které je třeba ošetřit. Režim ošetření je pak vybrán individuálně. Ošetření probíhá ve vlastním speciálním obleku.
 
Hlavice (nástavec) má v sobě válečky, které rotují při různých rychlostech, a aspirační (vakuový) systém.
 
Hlavicí se přejíždí po problémových oblastech ve směru masážních vektorů. Používají se čtyři techniky: kolébání, kroucení, hlazení a klouzání. Znecitlivění masírovaných částí těla není nutné, protože nepohodlí je vyloučeno. Kombinace vakua a válečků zajišťuje hloubkové ošetření problémových partií.

Jak často chodit na masáž proti celulitidě?

 
Nejlepšího výsledku dosáhnete, když navštívíte 8–10 procedur s frekvencí 2–3 ošetření týdně. Provedení několika procedur pomáhá zbavit se pomerančové kůže, zajišťuje odstranění přebytečné tekutiny a toxinů nahromaděných v podkožní tkáni, stimuluje lipolýzu a zbavuje přebytečných centimetrů. Díky masáži proti celulitidě je pokožka pevná a hladká, rozzářená a okysličená.

Výsledky odstranění celulitidy potvrzují více než 100 tisíc žen

 obrázek Výsledky odstranění celulitidy

Opravdu jen 6-8 sezení umožňuje léčbu celulitidy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG. Výsledkem je štíhlá postava, zpevněná a vypnutá pokožka bez celulitidy.

Masáž proti celulitidě vám pomůže zbavit se přebytečné tukové tkáně v problémových partiích vašeho těla. Mechanické působení na podkožní tukovou vrstvu podporuje spalování tuků. Biologické procesy aktivované během masáže proti celulitidě je pak účinně odstraňují z organismu. Masáž je také účinnou metodou boje proti celulitidě, která je díky těmto procedurám eliminována.

Výsledky získané využitím metody LPG byly potvrzeny 132 vědeckými studiemi předních evropských a amerických univerzit. A především jsou výsledky podpořeny více než 100 000 ženami ze 110 zemí světa, které přijaly LIPOMASSAGE jako každodenní a nedílnou součást své kosmetické péče.

 

Video Ukázka Odstranění celulitidy s Lipomassage (LPG)

ÚČINKY PROCEDUR


Díky masážím přístrojem proti celulitidě dosáhnete následujících účinků:

 • odstranění „tukových faldů“ a lokálních tukových zásob
 • zlepšení siluety
 • vyhlazení nebo odstranění pomerančové kůže
 • zmenšení objemu problémových partií
 • vypnutí pokožky
 • zlepšení kvality struktury pokožky
 • lymfodrenáž a odstranění toxinů z organismu
 • zlepšení mikrocirkulace krve
 • průtoku lymfy
 • zkrácení doby zotavování v případě poranění šlach a svalů v důsledku operací
 • sportovních úrazů
 • těžkých nebo dlouhodobých zátěží
 • odstranění tíhy v nohách
 • hojení jizev
 • obnova figury po těhotenství
 • prevence křečových žil

DOPORUČENÍ PŘED A PO PROCEDUŘE

Před masáží je třeba nejíst tři hodiny a vypít 2–4 sklenice vody.
Po masáži je nutné vypít dvě sklenice vody a poté opět stejné množství během dalších tří hodin. Tři hodiny po zákroku byste neměli jíst.

 

Ceny odstranění celulitidy. Přístrojové masáže LPG (Francie) 

 

Ceny odstranění celulitidy LPG

1 ošetření LPG Lipomasáž (odstranění celulitidy) - 40 min

Cena

1 350 Kč

 

1 zkušební ošetření LPG Lipomasáž - 10 min

zdarma

 

Elastické body (obleček)

1 000 Kč

 

 

 

Zvýhodněné balíčky služeb Odstranění celulitidy

 
8100 Kč

6

Balíček Lipomasáž

 • Obsahuje:

  6 ošetření Lipomasáž
  + zdarma obleček v hodnotě 1 000 Kč

 • Platnost permanentky: 2 měs.
 • Ušetříte: 1 000 Kč
21 600 Kč

19

Balíček Lipomasáž

 • Obsahuje:

  16 ošetření Lipomasáž + 3 ošetření zdarma + obleček v hodnotě 1000Kč

 • Platnost permanentky: 4 měs.
 • Ušetříte: 5 050 Kč
7 700 Kč

7

Balíček Udržovácí

 • Obsahuje:

  7 ošetření Lipomasáž


 • Platnost permanentky: 7 měs.
 • Ušetříte: 1 750 Kč

Komentáře klientů:

Anticelulitidní zábaly. Jak odstranit celulitidu
award2

Novinka! Anticelulitidní zábaly a masáže proti celulitidě Comfort Zone (Itálie)

Bojujte proti pomerančové kůži a striím pomocí speciálního lázeňského programu, který Vám pomůže odbourat celulitidu a nechtěné tukové polštáře a vymodelovat tak křivky, po kterých už dávno toužíte.
Ošetření, které je jedinečným smyslovým zážitkem, zahrnuje aroma rituál proti stresu, reflexní kartáčovou masáž, hloubkově působící zábal, ošetření koncentrovanými přípravky a atakovou masáž proti celulitidě.

Kosmetika Comfot Zone byla vyhlášena nejlepší lázeňskou kosmetikou roku 2006 na výstavě European Spa Exhibition a nejlepší lázeňskou kosmetikou roku 2008 a 2015 na AsiaSpa. Do třetice všeho dobrého v roce 2010 obdržela ocenění za etický produkt roku v rámci Marie Claire Prix’d Excellence.

 


logoCZ w2
 

Masáže a zábaly proti celulitidě. Ceny

Cena
 

Body Strategist + Algae Slimming 3v1 - 90 min

Luxusní modelační Masáž včetně zábalu Algea z mořských řas.
Zeštíhlení, modelace a lifting v jednom. Okamžitý účinek po dokonalou siluetu. Ošetření, které spojuje ty nejúčinnější složky s lipolytickým a anticelulitidním účinkem, doplněné o složky, které intenzivně tonizují pokožku a zpevňují kontury těla. Liftingové a zpevňující účinky alginátové masky si nyní můžete dopřát i pro tělo.

1 890 Kč

 

Body Strategist Aromatherapy Wrap - 75 min

Intenzivní drenážní ošetření s bandáží na otokovou celulitidu a pomerančovou kůži.
Tlakové bandážové ošetření k eliminaci zbytkových metabolitů a detoxikaci za pomoci drenážních éterických olejů. Stimuluje lipolýzu, odvodňuje tkáně a přináší okamžitý pocit lehkosti. S jedinečným účinkem na všechny typy celulitidy, otoky, edematózní celulitidu a odolné tukové partie a pomerančovou kůži.
Ošetření obsahuje: bandáže dolních končetin, comfort touch masáž obličeje a masáž nohou včetně chladivého gelu ke zlepšení cirkulace a k rozproudění lymfy.

1 690 Kč


Body strategist Thermogenic Attack - Manuální masáž proti celulitidě včetně zábalu  - 75 min

Prokrvující ošetření na vysoký stupeň celulitidy (tvrdá/fibrozní celulitida).
Intenzivní ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Efekt ochlazení a zahřátí stimuluje mikrocirkulaci v postižených partiích a podporuje vstřebávání aktivních lipolytických složek. Toto ošetření není vhodné pro klientky při problémech se štítnou žlázou a v průběhu těhotenství.
Ošetření obsahuje: chemický přípravný peeling, dále termoregulační zábal problematickýh partií, comfort touch masáž obličeje a celotělovou Body Strategist masáž.

1 690 Kč


Balíček Body Strategist 4+1 (ušetříte až 1 890 Kč!)

 
 

Balíček Body Strategist 6+2 zdarma (ušetříte až 3 780 Kč!)

 
 

Ukázka Odstranění celulitidy

 

Využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám  +420 222 54 20 69
► Na našem webu

Objednejte se online >

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

 

Doporučujeme přípravky Body Strategist remodelující anticelulitidní systém na domácí péči

Inovativní liposomální cream gel pro léčbu celulitidy a otoku

Tajemství inovativní receptury je vysoce dermo-kompatibilní liposomální struktura, která umožňuje, aby aktivní látky pronikaly hluboko do celulitidy. Účinný drenážní efekt zlepšuje mikrocirkulaci, okysličuje a revitalizuje tkáně pro viditelné snížení otoku celulitidy.
Vhodný pro léčbu otoku celulitidy, otoku nohou a zadržování přebytečné vody v tele.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět. Více zde >

Remodelující termogenní krém

Intenzivní krém s dvojitou termogenní akcí, bojuje s nedostatky lokalizované a převážně tukové celulitidy. Termogenní akce stimuluje znatelný střídající pocit tepla a chladu.

Rezistentní tuková celulitida doprovázena lokalizovaným adipozitem (stehna, kolena, lýtka a kotníky). Doporučujeme denní aplikaci kroužkovou masáží nejméně měsíc.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět. Více zde >

24h hodinové remodelující multi-aktivní náplasti

Napomáhají viditelně snižovat lokalizovaný tuk a zabraňují tvorbě nových tukových polštářků. Zajišťuje drenážní a hubnoucí efekt. Rychlý a pohodlný, při použití vzhledem ke své malé velikosti a silnou přilnavostí. Je neviditelná a přitom aktivní po celý den.

Aplikujte jednu náplast denně na suchou pokožku na oblast kde jsou nedokonalosti nejvíce patrné.

Vhodný pro všechny typy celulitidy. Pro intenzivnější účinek, doporučujeme v kombinaci s body strategist+ cream nebo cream gel po dobu alespoň čtyř týdnu.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět. Více zde >

Často kladené dotazy (FAQ)

 • Je LPG technika opravdu efektivní? Je vědecky dokázána?

  LPG technika byla roky používána plastickými chirurgy, dermatology, doktory, psychoterapeuty, ústavy a lázněmi po celém světě. Její účinnost byla prokázána více než 132 klinickými a vědeckými studiemi. Hlavní studie, vedená profesorem Lafontanem (INSERM, Toulouse) demonstruje, že poslední generace motorizovaných válečků CELLU M6 aktivují lipolýzu (eliminace tuku vzrostla o 70 %) stimulováním tukových buněk prostřednictvím beta receptorů, které jsou odpovědné za odbourávání tuku.
 • Bolí to?

  Navzdory své intenzitě by správná Lipomassage neměla nikdy bolet! Naopak, během i po sezení máte opravdu dobrý pocit. Pokud je procedura bolestivá, sezení není adekvátní a měli byste to ihned sdělit ošetřujícímu pracovníkovi.
 • Jak často procedury navštěvovat?

  Optimálně 2x týdně s alespoň jednodenní přestávkou mezi sezeními. V určitých případech je doporučováno 3x týdně. Jakmile dosáhnete své vysněné postavy, udržujte svůj vzhled pravidelným sezením 1x měsíčně nebo podle potřeby.
 • Za jak dlouho uvidím výsledky? Jak dlouho výsledky vydrží?

  Výsledky pocítíte už po první proceduře. Ošetřené partie jsou méně objemné a jsou odlehčené. Vaše pokožka je hladší a jemnější. Výsledků dosáhnete rychle a k jejich udržení stačí 1 Lipomassage měsíčně. Po 6 sezeních jsou výsledky intenzivnější: pomerančová kůže je hladší a pružnější a postava je vytvarovaná.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Facebook
Accept
Decline
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Google Analytics
Accept
Decline
Advertisement
If you accept, the ads on the page will be adapted to your preferences.
Google Ad
Accept
Decline