permanentní make up rty

Permanentní make up rty

Rty jsou významnou součástí obličeje, na kterou si mnoho žen opravdu potrpí. Pozornost okolí je ke rtům přitahována kdykoli mluvíme, takže jejich dokonalý tvar a barva podtrhne osobnost i projev.

Permanentní make-up rtů dokáže vyrovnat asymetrii rtů, zvýraznit rty nevýrazné či zakrýt nedostatky způsobené úrazem nebo rozštěpem rtu. Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt vašich budoucích rtů. Na základě vstupní konzultace vyberete s certifikovaným odborníkem s ohledem na vaši barvu pleti, barvu vlasů a očí odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Doporučujeme také přinést si s sebou oblíbenou rtěnku nebo tužku na rty, podle které můžeme barvu pigmentu nebo jejich kombinaci vybrat.

Představte si to – make-up rtů vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

Chci bezplatnou konzultaci > 


gaub 25

Spolupracujeme s předními evropskými odborníky. 25 let zkušenosti v permanentním makeupu

V našem centru krásy BeautyShape pracujeme výhradně se špičkovými profesionálními produkty rakouské firmy Gaube, které zaručují naprostou přesnost a vysokou kvalitu. Díky široké škále barev a kvalitě přírodních pigmentů působí make-up velmi přirozeně.
Společnost Gaube je rakouská kosmetická značka se bohatou tradicí, etikou a pracovní filosofií, která je založena na heslu „Kvalita s vysokými evropskými standardy“. Velký důraz společnost klade především na profesionální zaškolování odborníků, kteří permanentní make-up provádí. Každý specialista, který s rakouskou značkou pracuje, je certifikovaný profesionál. Právě preciznost je pilířem dokonale krásného permanentního make-upu.

Permanentní makeup rtů. Jak to funguje?

Permanentní make-up metoda dočasné mikroimplantaci pokožky. Jedná se o implantaci jemných přírodních barviv / pigmentů pomocí speciálních jehel do nejvrchnější vrstvy pokožky (epidermis). Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální (záleží na věku, stavu pokožky, aj.).

Permanentní make-up rtů bude vyhovovat každé ženě, která chce mít perfektně vykreslené a zvýrazněné rty bez každodenního líčení. Díky vyrovnání drobných nepravidelností rtů vznikne spolu s pigmentací rtů výsledek dokonalejší a přirozenějí vypadající než při běžném líčení. Metoda Aquarel lips – plné stínování rtů umožňuje zvětšní rtů permanentním make-upem stejně jako přirozené zvýraznění příliš bledých rtů.

permanentní make up rty
 

6 technik permanentního make-up rtů

Každá technika permanentního make-upu na rty se aplikuje individuálně na základě charakteristik tváře klienta a přání požadovaného výsledku.
permanentní make up rty foto

Kontury rtů

Naše klientky, zejména od 40ti let věku, čelí problému s ustupujícím (mizejícím) obrysem rtů. Pro takové ženy je toto vhodnou technikou, která zdůrazní jejich vlastní tvar rtů. Specialista společně s klientkou zvolí barvu pro tetování. Samozřejmě jsou nejvhodnější matné (přirozené) odstíny, které by se měly shodovat s barvou rtů, protože tato barva Vám zůstane po celou dobu. Obrys bude pouze zdůrazňovat již krásné rty, což je ještě více svůdné.

permanentní make up rty foto

Kontury rtů se stínováním.

Tato metoda opticky zvětšuje objem rtů a dělá je výraznější. Vizuálně tvarování se stínováním připomíná efekt mírně smazané rtěnky, protože střední část rtů není obarvená pigmentem. Obrys rtů je tažen tmavší barvou, čím blíže k vnitřní hraně, tím více stínován pigment. Obvykle se podle přání zákaznice vybírá barva obrysů a výplně. Tato technika vypadá dobře v každém věku.

permanentní make up rty foto

3D tetování rtů

Takové 3D tetování předpokládá použití několika odstínů (nejčastěji 5). Odborník dosáhne 3D objem zvýrazněním kontury rtů tmavším pigmentem a celý povrch světlejším pigmentem. Tato metoda je považována za komplikovanou a může trvat i více než 3 hodiny. Díky 3D účinku je možné maskovat různé estetické vady, zejména asymetrii rtů, nepřesný obrys, nedostatečnou nebo nadměrnou úplnost, bledost. V některých případech jsou třeba i dvě návštěvy, aby byl výsledek 3D techniky dokonalý. Na první návštěvě se pomocí permanentního makeupu udělá obrys rtů, během druhé se vyplní celý jejich povrch.

permanentní make up rty foto

Aquarel lips – stínování rtů

Akvarelové rty - jemná technika konturování rtů, která klade důraz na přirozenost a nemaji vymezené kontury. Barevný pigment z přirozených tlumených odstínů se po celém povrchu rtů stínuje, což vytváří přirozený efekt lesku rtů a nejsou zde vidět přechody. Ve výsledném efektu jsou rty na pohled šťavnatější a vypadají jako po použití balzámu, nebo lesku na rty. Tato metoda je vhodná pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí zdobit příliš bledé rty s více šťavnatým odstínem.

permanentní make up rty foto

Přírodní tetování Naturelle

Tato metoda je vhodná pro zvýraznění tvaru (podtrhne přirozenost rtů) bez výraznější změny tvaru, objemu a barvy. Povrch rtů je co nejblíže k přirozenému, proto specialista pracuje s pigmenty přírodních odstínů a vytváří nenápadný obrys. Barva odstínu je aplikována blízko obvodu rtů, takže změna je velmi nenápadná. Toto tetování je vhodné pro klientky, které chtějí napravit nepatrnou heterogenitu barvy, aby rty byly mírně výraznější a jasnější, aniž by změnily svůj přirozený tvar. Získají přirozenou a diskrétní barvu.

permanentní make up rty foto

Metoda “Efekt rtěnky”

Tuto verzi tetování vybírají ženy, které se snaží úplně změnit tvar a přirozenou barvu rtů. Jde o moderní styl vytvoření kontury rtů s postupným stínováním rtů do ztracena. Pigment je vybrán v barvě, kterou rády používáte a hlavně vyplní celý povrch rtů a vytvoří efekt nanesené rtěnky. Se správnou volbou barevných odstínů jsou pak rty opticky větší a svůdnější. Díky tomuto tetování nemusíte používat rtěnku každý den.

Permanentní make up rty cena služeb

permanentní make up rty

Permanentní makeup rtů

U rtů lze upravit velikost, probarvení a samotný tvar. Jednotlivé odstíny je možné míchat a dosáhnout tak ideálního odstínu, který vám bude maximálně vyhovovat. (Doporučujeme donést si vlastní rtěnku či tužku, podle které můžeme barvu vybrat)
Nejprve vám rty předkreslíme v barevném tónu vhodném pro váš typ pleti a vyrovnáme případné nepravidelnosti rtů. Pigmentace rtů bude velice přirozená a dokonalejší, než běžné denní líčení. Naší exkluzivní speciální metodou je metoda Aquarel lips – metoda plného stínování rtů.

Permanentní make up Kontura rtů

Stylist

2900 Kč

Junior

1900 Kč

PMU Kontura rtů se stínováním

3900 Kč

2900 Kč

První korekce po 30-60 dnech

1950 Kč

1500 Kč

Obnoveni stávajícího permanentního make-upu po 1–2 letech u klientek, které si PM nechávaly dělat u nás - 2900 Kč

Novinka! Aquarel lips – stínování rtů – vytvoří efekt nalíčených rtů leskem na rty

Unikátní technologie umožňuje stínování rtů bez kontury. 

Aquarel lips - módní trend a nová metoda permanentího make upu rtů, kterou se ve světě úspěšně prosadily i celebrity. Rty se probarví tak, aby byl efekt maximálně přirozený a rty vypadají tak, jako byly natřeny leskem. 

Permanentní 3D make-up rtů – kontura a stínování (technika „efekt rtěnky“)

Jde o moderní styl vytvoření konturu rtů postupným stínováním rtů do ztracena. Rty jsou pak opticky větší. Tato metoda umožňuje upravit velikost a tvar rtů.

Cena: 5500 Kč 3900 Kč

Objednat
 

Permanentní makeup rtů recenze klientů:

Proč využít služby permanentního make-upu v BeautyShape?

 • Používáme vysoce kvalitní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Všichni naši odborníci jsou certifikovaní a prošli řadou profesionálních školení
 • Volíme postupnou metodu aplikace permanentního make-up. V ceně ošetření jsou zahrnuty i následné korekce. Po zákroku nemusí být pigmentace rovnoměrná a je potřeba pigment doplnit a dosáhnout tak požadovaného dokonalého vzhledu make-upu
 • Dáváme důraz na předchozí konzultaci, dokonalé předkreslení make-upu tak, aby byla podtržena vaše přirozená krása, a abyste byla s provedením naprosto spokojena. Pokud je třeba nahradit například chybějící obočí, snažíme se o maximálně přirozený efekt
 • Ošetření je téměř bezbolestné. Navíc používáme kvalitní anestetika, která zaručí maximální bezbolestnost

Nutná rezervace předem!
Tel.: 773034747 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednat

permanentní make up

 

Doporučujeme profesionální přípravky na domácí péči

Aloe Vera Gel PM, 15 ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Bienenwachsbalsam, 15ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou, nezávaznou konzultaci k našim odborníkům!

pmakeupRezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám na tel.: 222 542069
► Na našem webu

Objednejte se online >

 • Permanentní make up rty. Doba aplikace a I. korekce

  Doba aplikace v saloně je u permanentu rtů 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina. Korekce je možná po 4–6 týdnech, kdy se kůže ohojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci.
 • Jak dlouho vám permanentní make-up vydrží?

  Permanentní make-up rtů vydrží přibližně 3–5 let. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu a typu Vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-up. Pokud má klient zájem PM stále udržovat v optimálním vzhledu, nebo má postupem času individuální potřebu mírně změnit tvar či doplnit sytost, doporučujeme následnou korekci provést do tří let od prvotního zákroku.
 • Jak pečovat o čerstvý permanentní make up rty? Permanentní makeup rtů hojení?

  U permanentního makeupu rtů jsou občas menší otoky, doporučujeme chladit, za sucha! Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Stroupky mohou vydržet 2-4 dny, než se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí (v žádném případě nestrhávat a odlupovat – tím poškodíte celistvost vpraveného pigmentu) se objeví konečný tvar.
 • Barvy / pigmenty, se kterými pracujeme

  Používáme vysoce kvalitní přírodní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Nabízíme nepřeberné množství barev. Na zákrok si můžete donést vlastní rtěnku či tužku, podle které můžeme barvu vybrat.
 • Mohu podstoupit permanentní make-up rtů i s rovnátkama?

  Bohužel to není možné, vzhledem k tomu, že by mohlo následně po sundání rovnátek dojít k asymetrii rtů. Zákrok tedy doporučujeme provést až po sundání rovnátek.

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Facebook
Accept
Decline
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Google Analytics
Accept
Decline
Advertisement
If you accept, the ads on the page will be adapted to your preferences.
Google Ad
Accept
Decline