lpg lipomassage endermologie Praha. Zhubnout břicho, stehna Hubnutí a zpevnění břicha. Zeštíhlení stehen. LPG Lipomassage

Už Vám řekli, že lokální hubnutí břicha a stehen bez cvičení prakticky neexistuje?

Je to sen a přání mnohých, kteří se rozhodli změnit svůj vzhled. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Pochopitelně je zájmem všech, aby se tuk ztrácel z námi požadovaných oblastí - jsou to především oblasti břicha, stehen či oblast boků a hýždí. Naopak nechceme, aby se hubnutí dotklo partií, které se nám líbí. Můžeme hubnout jen tam, kde chceme?

Lze hubnout pouze na břiše nebo na stehnech, tedy se zaměřením se na určitou partii, a částečně tak zrychlit úbytek tuků v dané oblasti?

Chci první službu zdarma

lpg lipomassage jak zhubnout břicho a boky

Hubnutí bez cvičení a Lipomassage

Jak zhubnout břicho bez cvičení?

Lipomassage je účinná přístrojová metoda na odstranění odolné tukové zásoby podporující hubnutí v určitých partiích. Tato francouzská patentovaná metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Tato ošetření se provádí masážní hlavicí, jsou neinvazivní, bezbolestná a zároveň velice příjemná! Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

LPGFINAL 480

Lipomassage od LPG je speciálně vyvinutá technologie Endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Lipomassage zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Je jedinou metodou, kterou je možné uvolnit tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani dietou a cvičením, ani liposukcí.

 

 Video ukázka, jak funguje Lipomassage na Hubnutí a zpevnění břicha


lpg hubnuti

Proč je Lipomassage efektivní na zpevnění břicha a zeštíhlení stehen?

Tajemství Lipomassage od LPG spočívá v tukových buňkách. Tato 100% přiírodní neinvazivní technologie aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

Cells Hubnti

Lipomassage také stimuluje fibroblasty (zpevňuje pokožku), rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

Mechanická stimulace pokožky pomocí patentovaných LPG ROLL válečků spustí biochemickou reakci. Dochází k přirozené aktivaci procesu spalování tuků a nové produkci kolagenu a elastinu. Výsledkem je štíhlá postava, zpevněná a vypnutá pokožka.

 

hubnuti 6

Výsledky potvrzují více než 100 tisíc žen

Cells Hubnti

Tajemství Lipomassage od LPG spočívá v tukových buňkách. Tato 100% přiírodní neinvazivní technologie aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

lifting a anti age 2

Za pouhých 6-8 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Výsledky získané využitím metody LPG byly potvrzeny 132 vědeckými studiemi předních evropských a amerických univerzit. A především jsou výsledky potvrzeny více než 100 000 ženami ze 110 zemí světa, které přijaly LIPOMASSAGE jako každodenní a nedílnou součást své kosmetické péče.


Opravdu jen za 6-8 sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG.

hubnuti 5 hubnuti 4

V těchto 40minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Ko nečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

hlavicelpg

Všechna tato ošetření se provádí masážní hlavicí, jsou neinvazivní, bezbolestná a zároveň velice příjemná! Pro nejefektivnější výsledky je vhodné spojit přístrojové ošetření LPG s péčí kosmetické řady LPG. Doporučuje se aplikace krému na konkrétní problematické partie vždy po LPG masáži, kdy je pokožka optimálně prohřátá a prokrvená.

 

Lipomasáž - přístrojové ošetření LPG Systems - světová jednička v hubnutí a boji proti celulitidě

Ceny odstranění celulitidy LPG

1 ošetření LPG Lipomasáž (odstranění celulitidy) - 40 min

Cena

1 350 Kč

 

1 zkušební ošetření LPG Lipomasáž - 10 min

zdarma

 

Elastické body (obleček)

1 000 Kč

 

Zvýhodněné balíčky služeb - přístrojové ošetření LPG Systems

8 100 Kč

6

Balíček Lipomasáž

 • Obsahuje:

  6 ošetření Lipomasáž
  + zdarma obleček v hodnotě 1 000 Kč

 • Platnost permanentky: 2 měs.
 • Ušetříte: 1 000 Kč
21 600 Kč

19

Balíček Lipomasáž

 • Obsahuje:

  16 ošetření Lipomasáž + 3 ošetření zdarma + obleček v hodnotě 1 000 Kč

 • Platnost permanentky: 4 měs.
 • Ušetříte: 5 050 Kč
7 700 Kč

7

Balíček Udržovácí

 • Obsahuje:

  7 ošetření Lipomasáž


 • Platnost permanentky: 7 měs.
 • Ušetříte: 1 750 Kč

Instyle testLPG

ÚSPĚŠNÝ TEST časopisem InStyle (Burda Praha) služby Lipomassage v salónu BeautyShape.

V květnu 2012 byly provedeny zkušební ošetření LPG pro novinářkou časopisu InStyle v salónu BeautyShape.
Časopis InStyle (Burda Praha) po úspěšném testování Lipomassage (LPG) doporučuje tuto metodu na odbourávání celulitidy a tvarování těla pro své čtenáře v salónu BeautyShape.
L instyle t

Ukázka Hubnutí a zpevnění břicha a stehen.

 

 

Využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám  +420 222 54 20 69
► Na našem webu

Objednejte se online >

 

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

Novinka! Injekční lipolýza na hubnutí břicha

Při řešení odstraněni lokálně uložených tuků doporučujeme pro ještě vyšší účinek přidat k programu přístrojového ošetřeni LPG injekční lipolýzu na naší klinice. 

Injekční lipolýza - Zjisti vice
hubnutí břicha
 

Výsledek lipolýzy je konstantní. S pomocí lipolýzy tukové buňky nejsou znovu tvořeny.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…