lifting řas yumi lashes

Odstranění permanentního make-upu

Není Váš permanentní make-up podle Vašich představ? V našem сentru krásy jsme připraveni Vám nabídnout dvě různé metody, jak se zbavit starého permanentního make-upu.

Laserové odstranění permanentního make-upu je bezpečná přístrojová metoda, která pomůže trvale se zbavit permanentního make-upu jakéhokoliv odstínu bez poškození kůže.

Odstranění obočí removerem je druhá profesionální metoda. ORemover obočí je speciální přípravek s vyváženým složením, které vytěsňuje barvící tetovací pigmenty z pokožky.

Chci bezplatnou konzultaci > 


odstranění pmu obočí

Kdy podstoupit odstranění permanentního make-upu?

Permanentní make up (PMU) by na Vaší pokožce měl zůstat dlouhodobě bez jakýchkoliv dalších úprav až 2 roky. Existují však důvody, kdy se můžete chtít svého PMU zbavit dříve:

 • Stará barva změnila odstín na modrou nebo červenou nebo staré tetování již vybledlo.
 • Obočí je asymetrické nebo příliš tmavé a nejste spokojené s výsledkem PMU a proto byste chtěla opravit tvar nebo změnit styl.
 • Když permanentní make-up nebo tetování vypadá zastarale.
 • Když je nevyvážená hloubka aplikace barvy/pigmentu, tudíž dochází ke změně (migrace) uložení barvy/pigmentu.
 • Sociální důvody nebo změna image. Příliš ostré nebo příliš kulaté okraje obočí

.

V BEAUTYSHAPE nabízíme 2 metody odstranění permanentního makeupu

Každá technika se aplikuje individuálně na základě charakteristik a uložení barvy/pigmentu v pokožce klienta a přání požadovaného výsledku.
permanentní make up rty foto

Laserové odstranění permanentního make-upu

Laserové odstranění permanentního make-upu je považováno za nejbezpečnější způsob odstranění neúspěšného trvalého tetování obočí nebo rtů. Po ošetření se neobjeví žádné jizvy, laserový paprsek působí pouze na barvivo, aniž by ovlivnil kůži. Paprsek má různé vlnové délky - od 532 nm do 1064 nm. Lékař upraví laser v závislosti na stáří tetování a odstínu pigmentu. Čím je pigment jasnější, tím efektivněji konverguje. Čerstvý permanentní make -up je proto vždy jednodušší odstranit. Neodymový laser Q-switch je nejlepší laser pro odstranění tetování obočí. Má vysoký stupeň generování paprsku a je bezpečný pro vlasové folikuly. Vlasy nadále rostou bez poškození. Nemusíte se tedy bát popálení nebo jizev.

permanentní make up rty foto

Odstranění PMU za pomoci removeru

Odstranění tetování za pomoci removeru je přístrojová technika pro práci s chemickým složením ke zničení pigmentu pod kůží. Odstraňovač je suspenze, jejíž vzorec zahrnuje složky, které mají podobnou strukturu jako pigment. Pomocí přístroje s ultratenkou jehlou se vstříkne do hloubky barviva, kde odstraňovač spustí biochemickou reakci expozice. Jeho molekuly jsou velmi malé, ale dostatečně silné – již během procedury je vidět, jak fungují a intenzivně vytlačují pigment na povrch pokožky. Stroupky obsahující tetovací inkoust se formují v ošetřené oblasti ještě v několika následujících dnech. Jak se pokožka hojí, tím více nežádoucí barvy je vytlačováno ven. Stroupky se začnou olupovat přirozeně a s nimi i zbytky inkoustu a pigmentů.

Jak probíhá odstranění permanentního make-upu v našem salonu?

Ošetření trvá 20-30 minut

 • Obočí a jeho okolí se důkladně odlíčí, poté se použije dezinfekce.
 • Další fází je nanesení 3 různých přípravků (doba působení se pohybuje v závislosti na struktuře chloupků obočí).
 • chlazení zóny, výběr délky laseru, účinek laserového impulsu na pigment, v prvních hodinách se objeví mírné zarudnutí a otok..

Odstranění permanentního makeupu - cena

Laserové odstranění 1. návštěva

3000 Kč

Laserové odstranění 2. návštěva

2500 Kč

Laserové odstranění každá další návštěva

2000 Kč

Chemické odstranění removerem 1 návštěva

2500 Kč

 

lifting řas

Výhody odstranění permanentního make upu v BeautyShape:

Odstranění laserem
 • Nejefektivnější metoda odstranění permanentního make-upu
 • Rychlejší než běžné metody;
 • Bez jizev a podráždění
Chemické odstranění removerem
 • Šetrnější působení přípravku
 • Zcela bezpečné odstranění pigmentu všech možných druhů odstínů pigmentů;
 • Bez vzniku pigmentových skvrn

Mate zajem? Objednejte se na tel.

+420 773034747

Odstranění permanentního make upu; RECENZE KLIENTŮ:

odstranění permanentního makeupu

Plánujete si po odstranění permanentního makeupu dát nový? Skvělé!

Pokud si necháte odstranit permanentní makeup v BEAUTYSHAPE dostanete od nás slevový voucher v hodnotě 500 Kč na aplikaci nového permanentního makeupu. Platnost voucheru - 3 měsíce. Nepřehlédněte.

Objednat odstranění PMU

Využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci

Pokud si nejste jisti, jaké ošetření je pro Vás nejvhodnější, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

Odstranění permanentního makeupu. Často kladené dotazy (FAQ)

 • Je potřeba nějaká příprava?

  Ano. 2 týdny před ošetřením se doporučuje: omezit požívání silného čaje a kávy, zdržet se alkoholu a kouření. Minimalizujte příjem jídel a potravin, které vyvolávají ředění krve. Zastavte léčbu hormonálními léky a antibiotiky - v případě potřeby konzultujte s lékařem.
 • Je možné odstranit permanentní make-up v období menstruace?

  Období menstruace není kontraindikací pro laserové odstranění tetování rtů, obočí nebo očních linek. V období menstruace však u žen stoupá práh bolesti. Ošetření může být bolestivé i při použití anestetika.
 • Existuje nějaký režim po ošetření?

  Po aplikaci a prvních 3 dny po ošetření je zásadní dodržovat následující pravidla:
  • nelze navštěvovat sauny, lázně, bazény;
  • nelze otírat oblast prostředky obsahující alkohol;
  • před odchodem na ulici se doporučuje používat opalovací krém s ochranným faktorem nejméně 30.
  2 týdny po ošetření se nemůžete opalovat, navštěvovat solárium. Také stojí za to zdržet se fyzické námahy. .
 • Kdy si mohu po laserovém odstranění nechat udělat nové tetování?

  Chcete-li zjistit, za jak dlouho můžete jít na tetování po odstranění tetování obočí nebo očních linek laserem? Musíte se poradit se specialistou. Pro aplikaci nového tetování je důležité, aby byla kůže neporušená. Kdy můžete tetovat po laserovém odstranění závisí na stavu epidermisu. Po poslední návštěvě u kosmetičky je potřeba ještě 6-8 týdnů počkat. Během této doby se kůže uzdraví z poškození a aplikace nového tetování proběhne bez komplikací. Použití našeho krému pomůže obnovit pokožku..

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…