gaube kos

Permanentní make up linky

Kosmetické tetování očních linek v BeautyShape Praha

Většina z nás není tak požehnaná, aby měla oči, které vynikají i bez očních linek. Nicméně, pokud jsou Vaše oční linky méně než dokonalé, můžete vypadat starší než jste.
Kosmetické tetování - které může být označováno mnohem profesionálněji znějícími názvy jako "permanentní make-up" nebo "mikropigmentace" - může být Vaší odpovědí. 
Permanentní make-up, nebo přesněji make-up se trvanlivostí (2-3roky), je používán pro vytvoření perfektního obočí, očních linek, rtů nebo znamínek krásy. Navzdory tomu, že tato procedura může značně zjednodušit Vaše rána, musíte pečlivě vybírat mezi mnoha styly permanentních očních linek, které jsou dostupné.

Chci bezplatnou konzultaci > 


gaub 25

Spolupracujeme s předními evropskými odborníky. 25 let zkušenosti v permanentním makeupu

U nás v BeautyShape, pracujeme exkluzivně s Gaube - profesionálními produkty z Rakouska. Tato značka je garancí preciznosti a nejvyšší kvality. Díky široké škále barev a kvalitě přírodních pigmentů má permanentní make-up velmi přirozený vzhled.
Gaube je Rakouská kosmetická značka s bohatou tradicí, etickou a pracovní filozofií, věřící v "Nejvyšší Evropské Standardy Kvality". Velký důraz je kladen na profesionální tréning stylistů, který permanentní make-up aplikují. Každý specialista, který pracuje s Gaube je certifikovaným profesionálem. Tato precisnost je pilířem pro krásný a perfektní permanentní make-up.

Jak to funguje?

Pigmenty se střední trvanlivostí aplikované do svrchních vrstev pokožky, jsou navrženy pro zvýraznění přirozených aspektů tváře. Pigmenty jsou aplikovány pomocí mikrojehliček, procesem který je též znám jako mikropigmentace nebo také kosmetické tetování. Efekt permanentního make-upu přetrvává 2 až 3 roky. Pigment postupně vymizí, doba závisí na faktorech jako je věk, vystavování se slunečnímu záření nebo celková péče o pokožku.
S technologií permanentního make-upu můžete ovlivnit například velikost, hustotu a délku obočí (v případě chybějícího obočí ho můžete celé znovu rekonstruovat). Oči jsou zvýrazněny očními linkami - jejich tvar může být přizpůsoben, aby skryl asymetrii. Velikost, barva a tvar rtů může být také upravena.

permanenti make up1
 

3 techniky permanentního makeupu očních linek

S pomocí těchto očních linek, můžete dosáhnout krásně upravených očí bez nutnosti malovat se každé ráno. Je to forma tetovací techniky, která se aplikuje individuálně v závislosti na charakteristice tváře klientky a výsledků, kterých chceme dosáhnout.
permanentní make up - Klasické oční linky

Klasické oční linky

Klasické oční linky mohou být aplikované od nejtenčí části u vnitřního koutku oka a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka, přičemž nejširší část linky je přímo nad zorničkou. Úzké linky jsou vhodné pro ženy, které nepoužívají tolik make-upu, ale přitom chtějí mít zvýrazněné oči a zachovat přirozený vzhled.
Středně široké linky jsou vhodné pro ženy, které používají make-up každý den a chtějí vzhled na hranici přírodního a nalíčeného stylu.
Silné linky jsou pro klientky které se výrazně líčí každý den a nevadí jim stále nalíčený vzhled.

permanentní make up linky - linka mezi řasami obrázek

Pudrová mikropigmentace: linka mezi řasami. Permanentní zvýraznění řas

Tento styl linek je správná volba pro klientky, které chtějí efekt hustších a výraznějších řas. Efekt zvýraznění řas spočívá v umístění drobných teček mezi řasy vlastní za použití mikropigmentační technologie. Může být použit spolu s klasickými linkami i bez nich.

Tato metoda je pro všechny kdo chtějí přirozeně vypadající hustší řasy.

permanentní oční linky - Efekt kouřových linek obrázek

Stínované oční linky. Efekt kouřových linek

Kouřový efekt (stejný jako stínování) je nejkomplikovanější styl permanentních očních linek. S tímto stylem můžete vytvořit rozmazaný vzhled jako při použití linky, kterou rozetřete do ztracena. Na okrajích vypadají jako oční stíny. Kouřový efekt vytváří snížená koncentrace pigmentu a její jemné přechody od syté barvy až do ztracena.
Tyto linky jsou vhodné pro klientky, které chtějí zachovat jejich nalíčený vzhled 24 hodin denně. Nicméně se doporučuje vybrat světlejší pigmenty, aby výsledek nevypadal agresivně a nevhodně v denních hodinách.

 

Služby permanentního makeupu: Oční linky - CENÍK

permanentní make up oční linky obrázek

Permanentní makeup očních linek

Oční linky zvýrazní oči a definují tak jejich tvar – kontura očí dá vyniknout jejich kráse. Pro dosažení trvalého efektu „otevřených očí“ lze oči zvýraznit od jemného vytečkování mezi řasami po výraznější linky, které nahradí líčení očí. 
Pigmentace horní a dolní oční linky podtrhne a zvýrazní oči, můžete si vybrat mezi jemnou oční linkou aby řasy vypadaly hustější, nebo je zvýraznit silnější linkou – pokud jste zvyklá na výraznější dekorativní make-up.

Permanentní makeup: oční linky horní

Stylist

3500 Kč

Délka

2 hod.

Permanentní makeup: oční linky dolní

2950 Kč

2 hod.

Perm. makeup: oční linky horní i dolní

4600 Kč

3 hod.

Stínované oční linky. Kouřový efekt

4200 Kč

3 hod.

První korekce po 30-60 dnech

1950 Kč

1.5 hod.

Obnoveni stávajícího permanentního make-upu po 1–2 letech u klientek, které si PM nechávaly dělat u nás - 2300 Kč

 • Permanentní make up oční linky. Doba aplikace a I. korekce

  Doba aplikace v saloně je u permanentu obočí 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina. Korekce je možná po 4–6 týdnech, kdy se kůže ohojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci.
 • Jak dlouho vám permanentní make-up vydrží?

  Permanentní make-up vydrží přibližně 1,5–2 roky. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu a typu Vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-up. Pokud má klient zájem PM stále udržovat v optimálním vzhledu, nebo má postupem času individuální potřebu mírně změnit tvar či doplnit sytost, doporučujeme následnou korekci provést do tří let od prvotního zákroku.
 • Jak pečovat o čerstvý permanentní make-up očních linek?

  Až dva dny po aplikaci mohou být oči mírně oteklé a v den aplikace se může objevit jemné zarudnutí kolem pigmentovaného místa. Na linky týden nepoužívejte žádný krém ani líčidla. Nejméně čtyři dny po aplikaci se snažte držet oči v suchu a alespoň týden se vyhněte vlhkému prostředí (sauna, bazén…). Chraňte místo před přímím slunečním svitem a vyhněte se návštěvě solária. Stroupky nechte volně odpadnout, nikde je sama neodlupujte. Vyhněte se nadměrnému mnutí očí a ideálně spěte na zádech.
 • Barvy / pigmenty, se kterými pracujeme

  Používáme vysoce kvalitní přírodní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Nabízíme nepřeberné množství barev i pro blondýnky.

Permanentní make up linky recenze klientů:

Proč využít služby permanentního make-upu v BeautyShape?

 • Používáme vysoce kvalitní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Všichni naši odborníci jsou certifikovaní a prošli řadou profesionálních školení
 • Volíme postupnou metodu aplikace permanentního make-up. V ceně ošetření jsou zahrnuty i následné korekce. Po zákroku nemusí být pigmentace rovnoměrná a je potřeba pigment doplnit a dosáhnout tak požadovaného dokonalého vzhledu make-upu
 • Dáváme důraz na předchozí konzultaci, dokonalé předkreslení make-upu tak, aby byla podtržena vaše přirozená krása, a abyste byla s provedením naprosto spokojena. Pokud je třeba nahradit například chybějící obočí, snažíme se o maximálně přirozený efekt
 • Ošetření je téměř bezbolestné. Navíc používáme kvalitní anestetika, která zaručí maximální bezbolestnost

Nutná rezervace předem!
Tel.: 773034747 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednat

permanentní make up

 

Doporučujeme profesionální přípravky na domácí péči

Aloe Vera Gel PM, 15 ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Bienenwachsbalsam, 15ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou, nezávaznou konzultaci k našim odborníkům!

pmakeupRezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám na tel.: +420 222 54 20 69
► Na našem webu

Objednejte se online >

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…