Permanentní makeup oční linky

gaube kos

Permanentní makeup v BeautyShape Praha

Snem každé ženy je ušetřit čas strávený ráno u zrcadla líčením a zakrýváním přirozených nedokonalostí obličeje. Permanentní make-up je nová metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku za pomoci aplikace (tetování) přírodních pigmentů speciálními přístroji do vrchní vrstvy pokožky.

Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí. V BEAUTYSHAPE zákrok bude prováděn certifikovanou stylistkou a budou použité výhradně certifikované přístroje a nejkvalitnější přírodní barviva.
Představte si to – make-up vždy perfektně provedený, přirozený a bez práce. Takový přidává na sebevědomí 24 hodin denně!

Chci bezplatnou konzultaci > 


gaub 25

Spolupracujeme s předními evropskými odborníky. 25 let zkušenosti v permanentním makeupu

V našem centru krásy BeautyShape pracujeme výhradně se špičkovými profesionálními produkty rakouské firmy Gaube, které zaručují naprostou přesnost a vysokou kvalitu. Díky široké škále barev a kvalitě přírodních pigmentů působí make-up velmi přirozeně.
Společnost Gaube je rakouská kosmetická značka se bohatou tradicí, etikou a pracovní filosofií, která je založena na heslu „Kvalita s vysokými evropskými standardy“. Velký důraz společnost klade především na profesionální zaškolování odborníků, kteří permanentní make-up provádí. Každý specialista, který s rakouskou značkou pracuje, je certifikovaný profesionál. Právě preciznost je pilířem dokonale krásného permanentního make-upu.

Jak to funguje?

Půjdeme-li více do hloubky, pak je permanentní make-up metoda dočasného líčení, kdy se do svrchní vrstvy pokožky implantuje přírodní pigment – barvivo. Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální (záleží na věku, stavu pokožky, aj.).
Díky této technologii lze upravit například velikost, hustotu a šířku obočí (v případě chybějícího obočí ho lze vymodelovat úplně).

Oči se zvýrazňují očními linkami nebo je možné upravit jejich tvar či potlačit jejich asymetrii. U rtů lze upravit velikost, probarvení a jejich tvar.

permanenti make up1
 

Služby permanentního makeupu: Oční linky - CENÍK

permanentní make up oční linky

Permanentní makeup očních linek

Oční linky zvýrazní oči a definují tak jejich tvar – kontura očí dá vyniknout jejich kráse. Pro dosažení trvalého efektu „otevřených očí“ lze oči zvýraznit od jemného vytečkování mezi řasami po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Pigmentace horní a dolní oční linky podtrhne a zvýrazní oči, můžete si vybrat mezi jemnou oční linkou aby řasy vypadaly hustější, nebo je zvýraznit silnější linkou – pokud jste zvyklá na výraznější dekorativní make-up.

Permanentní makeup: oční linky horní

Stylist

2750 Kč

Juniror

2050 Kč

Permanentní makeup: oční linky dolní

2450 Kč

1850 Kč

Perm. makeup: oční linky horní i dolní

4900 Kč

3650 Kč

První korekce po 30-60 dnech

zdarma

zdarma

Obnoveni stávajícího permanentního make-upu po 1–2 letech u klientek, které si PM nechávaly dělat u nás - 2300 Kč

 • Permanentní make up oční linky. Doba aplikace a I. korekce

  Doba aplikace v saloně je u permanentu obočí 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina. Korekce je možná po 4–6 týdnech, kdy se kůže ohojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. 1. korekce je ZDARMA!
 • Jak dlouho vám permanentní make-up vydrží?

  Permanentní make-up vydrží přibližně 1,5–2 roky. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace, stavu a typu Vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydři méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-up. Pokud má klient zájem PM stále udržovat v optimálním vzhledu, nebo má postupem času individuální potřebu mírně změnit tvar či doplnit sytost, doporučujeme následnou korekci provést do tří let od prvotního zákroku.
 • Jak pečovat o čerstvý permanentní make-up očních linek?

  Až dva dny po aplikaci mohou být oči mírně oteklé a v den aplikace se může objevit jemné zarudnutí kolem pigmentovaného místa. Na linky týden nepoužívejte žádný krém ani líčidla. Nejméně čtyři dny po aplikaci se snažte držet oči v suchu a alespoň týden se vyhněte vlhkému prostředí (sauna, bazén…). Chraňte místo před přímím slunečním svitem a vyhněte se návštěvě solária. Stroupky nechte volně odpadnout, nikde je sama neodlupujte. Vyhněte se nadměrnému mnutí očí a ideálně spěte na zádech.
 • Barvy / pigmenty, se kterými pracujeme

  Používáme vysoce kvalitní přírodní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Nabízíme nepřeberné množství barev i pro blondýnky.

Permanentní make up linky recenze klientů:

Proč využít služby permanentního make-upu v BeautyShape?

 • Používáme vysoce kvalitní pigmenty profesionální rakouské značky Gaube s vysokými evropskými standardy na kvalitu produktů. Všichni naši odborníci jsou certifikovaní a prošli řadou profesionálních školení
 • Volíme postupnou metodu aplikace permanentního make-up. V ceně ošetření jsou zahrnuty i následné korekce. Po zákroku nemusí být pigmentace rovnoměrná a je potřeba pigment doplnit a dosáhnout tak požadovaného dokonalého vzhledu make-upu
 • Dáváme důraz na předchozí konzultaci, dokonalé předkreslení make-upu tak, aby byla podtržena vaše přirozená krása, a abyste byla s provedením naprosto spokojena. Pokud je třeba nahradit například chybějící obočí, snažíme se o maximálně přirozený efekt
 • Ošetření je téměř bezbolestné. Navíc používáme kvalitní anestetika, která zaručí maximální bezbolestnost

Nutná rezervace předem!
Tel.: 773034747 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednat

permanentní make up

 

Doporučujeme profesionální přípravky na domácí péči

Luxusní francouzská vlasová kosmetika KÉRASTASE

Kupuj profesionální značkové přípravky Kérastase on-line.
První salónní boutique v Praze od centra krasy BEAUTYSHAPE.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět. Více zde >

Dárkové poukazy pro ženy a pro muže

Darujte své rodině a přátelům dárkové poukázky do BeautyShape centra.
Poukaz lze využít na všechny služby v salonu.

V naší nabíce naleznete více než 100 služeb, takže si vybere jistě každý!

 Objednat online >

Olaplex Hair Perfector- prodlužující trvanlivost barvy.

Olaplex Hair Perfector N°3 je domácí intenzivní péče, která zachovává sílu, strukturu, integritu, hebkost a lesk Vašich vlasů.

Výsledky:

 • Lesklé, hebké, zdravé a silné vlasy i po obarvení!
 • Světlejší odstín bez poškození.
 • Funguje úžasně na všechny typy vlasů.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15% z částky zpět. Více zde >

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou, nezávaznou konzultaci k našim odborníkům!

pmakeupRezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám na tel.: Tel
► Na našem webu

Objednejte se online >

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…