gaube kos

Permanentní make-up – PUDROVÉ OBOČÍ

Stínování - Efekt pudrového obočí

Správně upravené obočí dokáže obličej rozjasnit i omladit. Pokud je vaše obočí příliš světlé / řídké nebo vás prostě jen zdržuje každodenní úprava do požadovaného tvaru, nabízíme vám velmi oblíbenou metodu permanentního make-upu – pudrové obočí – která je naprosto skvělým řešením!

Technika pudrového obočí – Power Brows

Co se týče dnešní doby už se dávno nenosí ostré hrany obočí ba naopak! V našem centru krásy Beautyshape klademe co největší důraz na přirozenost a individuální přístup ke každé klientce a díky stínování budete po ošetření vypadat jako kdybyste si obočí právě dokreslila stínem nebo tužkou. Technika pudrového obočí je tvořena velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky. Tato technika stínování umožňuje také odstranit případnou asymetrii a vaše obočí tak bude dokonale upravené 24 hodin 7 dní v týdnu bez ohledu na okolnosti, ale zároveň bez nepřirozených kontur.

Chci bezplatnou konzultaci > 


gaub 25

Používáme vysoce kvalitní pigmenty rakouské značky GAUBE

Používáme pouze kvalitní a profesionální prodkuty rakouské firmy Gaube díky kterým můžeme klientám zajistit vysokou kvalitu pigmentu, které se ani po letech nerozpíjejí. Nabízíme širokou škálu barev a díky přírodním pigmentům permanentní make-up působí velmi svěže a přirozeně jak u blondýnek tak tmavovlásek.

Jak ošetření probíhá?

Před samotnou aplikací věnujete společně se specialistkou čas výběru pigmentu a požadovaného tvaru, aby výsledný efekt byl co nepřirozenější a pro vás takřka namíru.

Prvním krokem je nanesení anestetického krému, aby byla bolest v místě aplikace minimální. Následně se aplikuje vybraný pigment, což obvykle trvá přibližně 1,5 - 2 hod. Přímo po aplikaci je obočí cca o 40 % tmavší, než bude finální výsledek. Nemusíte mít ale strach, cca za týden se vyhojí a zesvětlá. Někomu může po zahojení obočí připadat zase příliš nevýrazné, v tomto případě poslouží korekce (1450 Kč) k dokreslení, či zvýraznění chloupků. V některých případech naopak není korekce vůbec potřebná.

permanenti make up1
 

Permanentní make-up obočí 3 techniky

I v případě že Vaše obočí nemá dokonale hladké linie, pravidlený tvar nebo šířku, pak pomocí permanetního makeupu můžete získat krísné obočí bez každodenních úprav. Každá z technik se aplikuje individuálně dle charakteristiky obličeje a na přání klientky.
Obrázek Microblading nebo také vláskování obočí

Microblading / vláskování obočí

Microblading je moderní technikou permanentního makeupu, při které se pomocí speciálního pera vykreslují jednotlivé chloupky, které napodobují přirozený růst a jsou k nerozeznání od přírodních chloupků. Obočí po aplikaci vypadí velmi přirozeně a nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Tato technika také pomáhá zamaskovat jizvy a jiné nedokonalosti pokožky.

Obrázek Pudrové obočí

Pudrové obočí

Tato varianta je vhodná pro klientky, které si obočí pravidelně upravují tužkou nebo stíny na obočí a nevytváří jasné kontury díky tomu se metodě také říká "stínované obočí" nebo "ombré". Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky díky čemuž vypadá objemnější a výraznější. První dny po aplikaci je obočí mnohem výraznější a po sloupnutí stroupků a úplném vyhojení tak zůstane o cca 50 - 60% světlejší.

Obrázek Microblading obočí s pudrovým stínováním

Microblading obočí s 3D pudrovým stínováním

Kombinované 3D tetovaní, které je tvořeno dvěma technikami. Základ obočí nejprve stínováním se světlejšími odstíny pigmentů a pomocí tmavších odstínů pigmentů se tvoří chloupky technikou microblading/vláskování. Tato technika využívá 8 -10 odstínů pigmentu a ve výsledku je obočí velmi přirozené, ale přitom zesílené a husté.

 

Jak dlouho efekt vydrží?

Tento efekt přetrvává beze změny rok a dále v závislosti na vašem typu pokožky a věku. Pigmenty vůbec nemění svůj odstín, pouze se postupně snižuje jejich intenzita, kterou lze díky opětovné korekci doplnit.

 
 

Jak se liší microblading od pudrového obočí?

Microbladig / Vláskování (vykreslení jednotlivých chloupků mikrojehličkou) spočívá v tom, že krátké, šikmé črty jsou vedeny v místech růstu obočí, napodobují růst chloupků a simulují tedy přirozený vzhled obočí. Výsledná kresba je velmi lehká a přirozená. Poranění kůže je minimální, hojení je rychlejší a výsledný efekt téměř okamžitý.
Vláskování je velmi vhodné pro ty klientky, které mají obočí řídké, světlé, chybí jeho část, nebo roste do nežádoucího tvaru. I přesto je lépe se předem poradit s odborníkem, někdy je potřeba pro ten správný efekt doplnit nebo nahradit pudrovým permanentním makeupem. Tato metoda totiž není vhodná pro všechny typy pokožky. 

Více o microbladingu > 


Pudrový efekt - jedná se o speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem. Barva se aplikuje do přirozeného obočí díky čemuž vypadá objemnější a výraznější. Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro starší dámy, kdy je pokožka poškozena sluncem. Také je tato metoda vhodná pro překrytí stašího nevyhovujícího permanentu.

pmu 4

Beautyshape TIP:

Pokud si nejste jistá, jakou metodu zvolit, přijďte nejprve na konzultaci ZDARMA a s naší specialistkou, která má praxi v oboru více jak 5 let vyberete vhodnou metodu na míru přímo pro vás.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

Pudrové obočí lze totiž také kombinovat s metodou vláskování pro dosažení co nejpřirozenějšího dojmu nalíčeného obočí.

Služby permanentního makeupu: Obočí - CENÍK

permanentní makeup obočí

Permanentní make-up PUDORVÉ OBOČÍ

Krásně upravené obočí dodá ženě nejen elegantní vzhled a sebevědomí, ale také denně ušetří spoustu času. Zákrok provádí vždy odborník s dlouholetou praxí a je téměř bezbolestný. Ihned po ošetření se můžete vrátit do běžného života.

Microblading (3D-vláskování) obočí

Stylist

4200 Kč

Junior

-- Kč

Permanentní makeup pudrové obočí

3900 Kč

-- Kč

První korekce po 30-60 dnech

1950 Kč

1950 Kč

Obnovení stávajícího permanentního make-upu po 1–2 letech u klientek, které si PMU nechávaly dělat u nás - 2900 Kč.

Často kladené dotazy o permanentním make-upu obočí – PUDROVÉ OBOČÍ

 • Kolik stojí permanentní make-up obočí?

  Cena permanentního make-upu je u nás v saloně u microbladingu, pudrového obočí i kombinované techniky jednotná a to 3600 Kč. Následná korekce, která je individuální je za 1450Kč.
 • Bolí tetování obočí a jak celá procedura dlouho trvá?

  Bolestivost tetování vnímá každá zákaznice jinak. Pro někoho může být první fáze nepříjemná, jiní ji zase necítí vůbec. Není to ovšem nic hrozného, co by žena nevydržela. Roli hraje především práh bolesti. Před provedením samotné procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je pak bolest minimální. Celá procedura obvykle trvá 2 – 3 hod.
 • Jak je to s hojením pudrového obočí po zákroku?

  Po aplikaci permanentního make-upu obočí se utvoří malé stroupky, které se začnou asi po týdnu vylupovat – důležité je, že na oblast nesmí přijít miminálně týden žádná voda. Hojení tetovaného obočí může někdy doprovázet také svědění, pomůže vám speciální krém který je k zakoupení v salonu. 
 • Kdy na permanentí makeup nechodit?

  Při rozhodování o aplikaci permanentního make-upu obočí je potřeba mít se na pozoru. Nedoporučujeme tetování obočí hlavně těhotným a kojícím ženám. Tělo se v těchto obdobích vyrovnává s následky hormonálních změn a pigmenty mohou špatně chytat. Vyvarujte se tetování obočí také v případě, že máte exrémně citlivou pleť nebo kožní či hormonální onemocnění. Vše může pokazit také nesprávně zvolený make-up artista, který vám dokáže na dlouhý čas ubrat na přirozené kráse. Spolehněte se hlavně na pozitivní recenze a ideálně osobní doporučení.
 • Jak dlouho vydrží permanetní obočí??

  Narozdíl od klasického tetování, je výdrž PMU pouze dočasná. Pohybuje se v rozmezí 1-3 let, ale výdrž je opravdu u každého individuální. Vždy záleží na stavu kůže, věku, četnosti pocení a také péči po zákroku. Ihned po ošetření je totiž barva o cca 30 – 40 % tmavší, ale výsledný barevný odstín je vidět až po 4 týdnech, kdy je vhodná korekce, při které se doplní případné nedostatky.
 • Jak se starat o permanentní make-up obočí?

  Po proceduře je důležité natírat si obočí speciální mastí, kterou lze zakoupit v salonu. Zabraňte kontaktu obočí s vodou a hlavně se nesnažte odlupovat si stroupky. Nechejte je, ať odpadnou přirozeně, pouze tak se permanentní barva správně vstřebá. Během prvních dnů také omezte nanášení dalších kosmetických přípravků na ošetřenou oblast. Pokud chcete, aby vám make-up vydržel co nejdéle, chraňte ho před slunečním zářením.

Permanentní makeup a vláskování obočí: hojení a intenzita barvy

Ihned po proceduře.
Intenzita barvy: 130%

Pigment vypadá velmi ostrý a tmavý, pomalu ustoupí a zjemní se jak se bude pokožka hojit permanentní make up obočí obrázek

Těsně před první korekcí.
Intenzita barvy: 30%

Proces hojení ovlivňuje barvu a tvar oblasti na kterou se aplikoval permanentní make-up permanentní make up obočí obrázek

Po korekci.
Intenzita barvy: 70-100%

Dojde k doplnění a úpravě barvy, kterou Vaše tělo přirozeně vstřebalo při hojenípermanentní make up obočí obrázek
 

Permanentní makeup– permanentní makeup – RECENZE KLIENTŮ:

Proč si vybrat pro úpravu obočí právě náš salon Beautyshape Center?

 • V našem salonu je spokojenost našich zákazníků na 1. místě. Snažíme se vždy plně vyhovět jejich přáním
 • Poskytujeme pouze profesionální a kvalitní služby - naše specialistky na permanentní makeup mají dlouholetou praxi a prošlo jim pod rukou více než 2000 spokojených klientek
 • Klademe důraz na předchozí konzultaci, která u nás probíhá ZDARMA. Klientka má tak možnost seznámit se nejen se specialistkou a konzultovat s ní představu o obočí, ale také poznat naše čisté prostředí a zbavit se případného strachu ze zákroku
 • Již několik let používáme vysoce kvalitní pigmenty rakouské značky GAUBE. Nerozpíjí se, zachovávají svou barvu a máme na výběr z více než 10ti odstínů
 • Zákrok není nijak extrémně bolestivý. Před zákrokem vždy používáme znecitlivující krém, aby se klientka cítila co nejpohodlněji a bolest byla eliminována na minimum
 • Umíme si poradit například i s chybějícím obočím, špatným tvarem, nebo předěláním starého PMU
 • Krásné, příjemné a klidné prostředí téměř v centru Prahy
 • Šetříme vaše finance – naše ceny jsou velmi přijatelné avšak kvalita je prvotřídní

Nutná rezervace předem– těšíme se na Vás!
Tel.: 773034747 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednat

permanentní make up obočí

 

Doporučujeme profesionální přípravky na domácí péči

Aloe Vera Gel PM, 15 ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Bienenwachsbalsam, 15ml

Zklidňuje, ochlazuje pokožku po permanentnímu make-upu.

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou, nezávaznou konzultaci k našim odborníkům!

pmakeupRezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

► Zavolejte nám na tel.: +420 222 542 069
► Na našem webu

Objednejte se online >

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Facebook
Accept
Decline
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Google Analytics
Accept
Decline
Advertisement
If you accept, the ads on the page will be adapted to your preferences.
Google Ad
Accept
Decline