Hubnutí břicha pro muže

Hubnutí pro muže

Nejen ženy, ale i muži chtějí dnes působit příjemně, přirozeně a atraktivně. Ti z Vás, kteří jste zatím ošetření v našem centru neabsolvovali, nemějte obavy a přijďte nás navštívit. Když je vše perfektní, mění se i Vaše vystupování. Nabízíme kosmetické programy speciálně určené pro potřeby mužské pleti.Chci první službu zdarma
hubnuti pro muze

Program hubnutí pro muže a 3D formování postavy

Od 25 let se tělu začíná zpomalovat buněčný metabolismus, a to i přes zdravý životní styl a pravidelné fyzické aktivity. To má za následek urychlení ukládání tuků v určitých partiích.

Lipomassage™ je revoluční metoda, která zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, ochablá pokožka i kontury.

LPG, světový lídr v buněčné stimulaci s Cellu M6, přináší 100% přírodní Lipomassage fungující na základě 3D stimulace pokožky. Lipomassage má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda schopná ošetřit, povislou kůži, odolné tukové zásoby a zároveň zcela respektovat všechny komponenty kožní tkáně. Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže.


Hubnutí břicha pro muže

Použití

  • formování postavy
  • zeštíhlení
  • tonizace pokožky

Za pouhých 6-8 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage™ spočívá v tukových buňkách. Lipomassage™ aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky). Výsledky získané využitím metody LPG byly potvrzeny 132 vědeckými studiemi předních evropských a amerických univerzit.

Všechna tato ošetření se provádí masážní hlavicí, jsou neinvazivní, bezbolestná a zároveň velice příjemná!

 

Lipomasáž (přístrojové ošetření LPG® Systems)

1 ošetření LPG (zeštíhlení, formování, zpevnění a drenáž)

Cena:

1 250 Kč

Objednat
 

Elastické body (obleček)

1 000 Kč

Objednat
 

Balíček 6 ošetření + zdarma obleček v hodnotě 1 000 Kč
(ušetříte až 1 000 Kč!)

7 500 Kč

Objednat
 

Balíček 10+2 ošetření zdarma + zdarma obleček v hodnotě 1 000 Kč (ušetříte až 3 500 Kč!)

12 500 Kč

Objednat
 

Udržovácí ošetření

950 Kč

Objednat
 

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Google+ salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…