Novinky z oblasti krásy (15)

Vítejte na blogu centra krásy Beautyshape. Připravujeme pro vás ke čtení aktuální novinky ze světa krásy. Články na našem blogu nepíší žádní amatéři, o tom jak o sebe pečovat, co můžete dělat pro vaši pleť, vlasy, tělo i nehty, vás informují profesionálové, kteří se práci v oblasti krásy věnují mnoho let. Najdete zde užitečné rady i doporučení, které vám pomůžou se zorientovat v rychle se modernizujícím světě beauty novinek. Přejeme příjemné čtení.

Pro ženu není nic důležitějšího, než vypadat neodolatelně! Pocit lehkosti, jiskry v očích, hladká kůže-to je to, co dělá všední dny nezapomenutelné.

Tenká cévní síť v různých oblastech pokožky na obličeji svědčí o slabosti cév. Nejčastěji se tato nedokonalost objevuje na suché, ztenčené citlivé pokožce a není snadné se jí zbavit.

Vypadávání vlasů je přirozený proces, přičemž ztráta 50-100 kusů vlasů denně odpovídá normě. Intenzitu vypadávání vlasů navíc také ovlivňuje roční období, mechanické namáhání (žehlení, fénování vlasů) nebo hormonální změny.

Před letní sezónou mnozí z nás začínají přemýšlet o tom, jak dát svoji postavu opět do pořádku a zhubnout. Několik dotazů směřuje také na přístroj LPG. V článku se můžete dozvědět jak oblíbená procedura funguje a proč.

Blíží se svátek všech zamilovaných a mnoho z nás už usilovně přemýšlí, jaký zvolí dárek k Valentýnu. Pokud nevíte co darovat, vynikajícím řešením je dárkový poukaz ze salonu Beautyshape. Co si můžete vybrat? Profi produkty i kosmetické ošetření.

Dárkový poukaz je skvělou volbou, jak překvapit každy svatek, zejména v předvečer Vánoc, kdy opravdu chcete potěšit každého. Vyberte dobře a nezapomínejte, že dárek má být od srdce.

Strana 1 z 3

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…