Blog CZ (8)

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus. Fusce egestas, augue in fermentum euismod, quam ante mattis lorem, a tempor ipsum mi sed elit.

Endermologie

Endermologie® ošetřuje kožní a podkožní pojivovou tkáň. Tato technologie se dokonale přizpůsobuje všem oblastem těla a je vysoce účinná jak z hlediska fyziologického, tak i z hlediska kosmetického.

Zaměřuje se na celulitidu:

  • působí na podkožní pojivovou tkáň
  • posiluje cévní systém
  • podporuje vylučování toxických látek
  • stimuluje látkovou výměnu
  • mobilizuje „pojivový gel“ z důvodu obnovy jeho hladkosti.

Endermologie povzbuzuje cévní a lymfatický systém, a tím redukuje zadržování vody v těle. Endermologie modeluje postavu a zmenšuje objem určitých částí těla zvýšením lipolýzy v různých vrstvách tukové tkáně. Také vliv na pokožku není zanedbatelný, neboť působí jako peeling odstraňující odumřelé buňky a obnovující přirozenou zář pleti.

Díky těmto mnoha výhodám se metody Endermologie využívá jako omlazující terapie. Poskytuje prakticky vše, co ženy od kosmetiky žádají.

Jako součást odtučňovacího programu (pro muže i ženy) dosahuje Endermologie skvělých výsledků mechanickým a fyziologickým působením na hluboko uložené tukové vrstvy a stimulací tělního mechanismu pro odstraňování tuků. Endermologie je ideálním řešením pro redukci celulitidy a zlepšení celkového estetického vzhledu. Pomůže vám to nejenom zpevnit všechny partie a i zhubnout po porodu.

endremologie

V BEAUTYSHAPE nabízíme certifikovaný lifting pleti pomocí unikátního francouzského přístroje od LPG Systems (Endermologie).

Toužíte po krásném a pevném těle bez celulitidy? Přály byste si docílit hubnutí břicha či stehen? Díky neinvazivním metodám od LPG a Comfort Zone můžete dosáhnout lokálního hubnutí i odstranění celulitidy, a to bez vedlejších účinků! Formování postavy nebylo nikdy tak jednoduché!

Chemický peeling

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním (neoperativním) zákrokům. V historii byl chemický peeling několikrát zatracován a znovu vzkříšen, ale je nesporným faktem, že patří k nejstarším metodám péče o pleť, která je na pomezí medicíny a kosmetiky.

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

Mezoterapie

Toužíte pro mladistvém vzhledu nebo dokonale hydratové pleti? Mezoterapie může být řešením právě pro Vás!

Jednoduché tvrzení nestačí, tak Francouzská společnost LPG Systems poskytla výsledky, které byly prokázány ve 132 vědeckých studiích a 76 odborných publikacích.

Strana 1 z 2

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…