Klinicky prokázané výsledky Endermologie.

Endermologie® ošetřuje kožní a podkožní pojivovou tkáň. Tato technologie se dokonale přizpůsobuje všem oblastem těla a je vysoce účinná jak z hlediska fyziologického, tak i z hlediska kosmetického.

endermologie

Endermologie

Endermologie® ošetřuje kožní a podkožní pojivovou tkáň. Tato technologie se dokonale přizpůsobuje všem oblastem těla a je vysoce účinná jak z hlediska fyziologického, tak i z hlediska kosmetického.

Zaměřuje se na celulitidu:

  • působí na podkožní pojivovou tkáň
  • posiluje cévní systém
  • podporuje vylučování toxických látek
  • stimuluje látkovou výměnu
  • mobilizuje „pojivový gel“ z důvodu obnovy jeho hladkosti.

Endermologie povzbuzuje cévní a lymfatický systém, a tím redukuje zadržování vody v těle. Endermologie modeluje postavu a zmenšuje objem určitých částí těla zvýšením lipolýzy v různých vrstvách tukové tkáně. Také vliv na pokožku není zanedbatelný, neboť působí jako peeling odstraňující odumřelé buňky a obnovující přirozenou zář pleti.

Díky těmto mnoha výhodám se metody Endermologie využívá jako omlazující terapie. Poskytuje prakticky vše, co ženy od kosmetiky žádají.

Jako součást odtučňovacího programu (pro muže i ženy) dosahuje Endermologie skvělých výsledků mechanickým a fyziologickým působením na hluboko uložené tukové vrstvy a stimulací tělního mechanismu pro odstraňování tuků. Endermologie je ideálním řešením pro redukci celulitidy a zlepšení celkového estetického vzhledu. Pomůže vám to nejenom zpevnit všechny partie a i zhubnout po porodu.

endremologie

V BEAUTYSHAPE nabízíme certifikovaný lifting pleti pomocí unikátního francouzského přístroje od LPG Systems (Endermologie).

LPG Systems - 30 let vývoje zdravotnických technologií

Francouzská společnost LPG Systems se již 30 let zabývá vývojem zdravotnických technologií, které kromě odborné terapie nabízejí i efektivní řešení pro zeštíhlení, modelaci postavy, léčbu celulitidy a omlazení pleti.

endermologie photo
endermologie body1

Ošetření těla (Lipomassage) i obličeje (Endermolift) v jednom profesionálním přístroji. Kompletní stimulaci buněčné činnosti těla i obličeje patentovanou technikou LPG® ENDERMOLOGIE.

 

Jednoduché tvrzení nestačí, tak Francouzská společnost LPG Systems poskytla výsledky, které byly prokázány ve 132 vědeckých studiích a 76 odborných publikacích.

Výsledky naší nejnovější vědecké studie:

  • 70% aktivace lipolýzy (odstranění tuku)
  • 240% aktivace produkce kolagenu
  • 160% aktivace produkce elastinu
  • +80% endogenní kyseliny hyaluronové

vysledky

Mezinárodní odborná komise pro výzkum

Mezinárodní odborná komise pro výzkum

Studie publikovaná prof. Lafontanem předkládá pozoruhodné výsledky prokazující účinek, který má metoda LIPOMASSAGE na tzv. femorální tuk (tuková tkáň, tuk okolo boků, hýždě a stehna). Výsledky dokazují, že se lipolytická odpověď femorální tukové tkáně, a tedy aktivita beta receptorů v adipocytech (odpovědných za uvolňování tuku), zlepšila v průměru o 70 %.

Prof. Max LAFONTAN, Director of Research Emeritus at INSERM, TOULOUSE (France).

Centrum krásy BEAUTYSHAPE Praha nabízí více než 100 beauty služeb vč. ošetření těla (Lipomassage) i obličeje (Endermolift). Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…