Klinicky prokázané výsledky Endermologie.

Jednoduché tvrzení nestačí, tak Francouzská společnost LPG Systems poskytla výsledky, které byly prokázány ve 132 vědeckých studiích a 76 odborných publikacích.

LPG Systems - 30 let vývoje zdravotnických technologií

Francouzská společnost LPG Systems se již 30 let zabývá vývojem zdravotnických technologií, které kromě odborné terapie nabízejí i efektivní řešení pro zeštíhlení, modelaci postavy, léčbu celulitidy a omlazení pleti.

endermologie photo
endermologie body1

Ošetření těla (Lipomassage) i obličeje (Endermolift) v jednom profesionálním přístroji. Kompletní stimulaci buněčné činnosti těla i obličeje patentovanou technikou LPG® ENDERMOLOGIE.

Výsledky naší nejnovější vědecké studie:

  • 70% aktivace lipolýzy (odstranění tuku)
  • 240% aktivace produkce kolagenu
  • 160% aktivace produkce elastinu
  • +80% endogenní kyseliny hyaluronové

vysledky

Mezinárodní odborná komise pro výzkum

Mezinárodní odborná komise pro výzkum

Studie publikovaná prof. Lafontanem předkládá pozoruhodné výsledky prokazující účinek, který má metoda LIPOMASSAGE na tzv. femorální tuk (tuková tkáň, tuk okolo boků, hýždě a stehna). Výsledky dokazují, že se lipolytická odpověď femorální tukové tkáně, a tedy aktivita beta receptorů v adipocytech (odpovědných za uvolňování tuku), zlepšila v průměru o 70 %.

Prof. Max LAFONTAN, Director of Research Emeritus at INSERM, TOULOUSE (France).

Centrum krásy BEAUTYSHAPE Praha nabízí více než 100 beauty služeb vč. ošetření těla (Lipomassage) i obličeje (Endermolift). Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…