Novinky z oblasti krásy

Chemický peeling - efektivní metoda omlazování kůže.

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním (neoperativním) zákrokům. V historii byl chemický peeling několikrát zatracován a znovu vzkříšen, ale je nesporným faktem, že patří k nejstarším metodám péče o pleť, která je na pomezí medicíny a kosmetiky.

Co je chemický peeling?

Chemický peeling je procedura, která zlepšuje stav pokožky, stimuluje regeneraci epidermis (tj. pokožky) a remodeluje korium (tj. vazivovou vrstvu kůže pod pokožkou). Kombinace aktivních peelingových kyseliny působí na horní až střední vrstvy kůže. Výsledkem je obnovená revitalizovaná pleť – nová kůže je hladší a vyhlazená. Chemický peeling je účinný postup používaný nejen k regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad.

Můžete mít jistotu:

 • minimálního podráždění kůže,
 • dobré snášenlivosti přípravku,
 • snadné aplikace,
 • bezpečnosti,
 • jistoty vynikajících výsledků v podobě zmírnění projevů kožních patologií! Účinky chemického peelingu Chemický peeling nabízí účinné řešení pro různé kožní nedostatky.

Díky chemickému peelingu docílíte:

 • zlepšení stavu u akné
 • zmenšení velikosti pórů
 • vyhlazení jemných povrchových vrásek
 • zmírnění jizviček po akné
 • zjemnění povrchu pokožky
 • zesvětlení stařeckých skvrn a jiných změn pigmentace
 • podpory hydratace kůže

Po aplikaci chemického peelingu se zrychlí obnova kožních buněk, zlepší se jejich elasticita a sníží se produkce kožního mazu. Pokožka se lépe hydratuje (zvyšuje se vazebná kapacita vody), a upraví se také abnormální rohovění (folikulární keratinizace). Nezanedbatelným účinkem chemického peelingu je i efekt antioxidační. Chemický peeling INNO-EXFO INNO-EXFO je inovační řada chemických peelingů od INNO-PEEL určených k exfoliaci pokožky a korekci širokého spektra estetických problémů.

Nyní máte i Vy jedinečnou příležitost vyzkoušet 4 druhy peelingů, které odpovídají Vašim individuálním potřebám:

Chemický peeling lighteningLIGHTENING peeling proti pigmentovým skvrnám, nehlubokým vráskám a mírným známkám fotostárnutí s aktivními složkami jako je vitamin A, kyselina salicylová či kyselina kojová. Jedinečné složení přípravku působí na pigment pomocí inhibicí tyrozinázy, dochází k exfoliaci projevů pigmentace, rozptýlení melanosomů a k obnově kůže.

 • SKIN RECOVERY chemický peeling na akné, mastné pokožce a mírným formám fotostárnutí s aktivními složkami jako kyselina salicylová, kyselina mandlová či kyselina mléčná. Kombinace kyselin se silným keratolytickým a antimikrobiálním účinkem. Napomáhá dermální a epidermální restrukturalizaci a tím podporuje zdraví kůže.
 • BIO C peeling proti předčasnému stárnutí kůže s rozjasňujícím efektem s aktivními složkami jako je kyselina laktobionová, kyselina askorbová či kyselina hyaluronová. Kombinace slabých kyslin s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C zajišťuje maximální snášenlivost tohoto anti-agingového peelingu.
 • P by P peeling pro korekci poškození jednotlivých oblastí kůže s aktivními složkami TCA a kyselinou salicylovou. Keratolytické složky pronikají skrz silnou vrstvu poškozené kůže, čímž umožňují TCA proniknout do cílových vrstev a dosáhnout optimálních výsledků.

Chemický peeling cena

Cena: 1 500 Kč za sezení (60 min).
Neopakovatelná zaváděcí nabídka! Balíček 4+1 zdarma na peeling SKIN RECOVERY nebo BIO C za pouhých 6 000 Kč! Ušetříte 1 500 Kč!

Číst 3090 krát Naposledy změněno pátek, 01 březen 2019 16:46

Související položky (podle značky)

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Google+ salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…