photo Hair extensions

Prodlužování vlasů a zhušťování vlasů od profesionálů.

Nejste spokojená s délkou a hustotou svých vlasů?

Mít krásné dlouhé a husté vlasy je snem téměř každé ženy... Věděli jste, že vám průměrně za den vypadne 100 vlasů a za měsíc vám vlasy porostou o jeden centimetr? To dělá za rok 12 centimetrů, ale jen v případě, že si je celý rok ani nezkrátíte konečky, a to suma sumárum není zrovna moc, že?
Kvalita, hustota a možnost dorůst určité délky je však z velké části dána geneticky a nedá se příliš ovlivnit. Ale dá se to vyřešit jinak. Prodlužování vlasů je v dnešní době velmi moderní.

Prodlužování vlasů BEAUTYSHAPE Praha je tu pro Vás. Provádíme prodlužování vlasů a přidání na objemu vlasů. Prodlužování vlasů je v současné době na vzestupu a stává se stále více oblíbeným způsobem, jak dosáhnout vlasů, které vídáme na obálkách časopisů a v televizi.

Book FREE consultation> 


photo Hair Extensions Prague

Vám nabízíme evropské a východoevropské panenské vlasy vysoké kvality. Záruka 2 roky proti zacuchání.

V salónu BeautyShape k prodloužení vlasů používáme zásadně lidské vlasy nikoliv umělé vlasy. Při prodlužování pracujeme výhradně s vlasy evropského typu. Vlasové pramínky jsou k dispozici v široké škále standardních, ale i na objednávku upravených barev, textur a délek. S výběrem vlasů Vám rádi poradíme.

Průběh aplikace prodloužených vlasů

Odborná konzultace. Se domluvíte na délce vlasů, počtu pramenů a ze vzorníku barev si vyberete barvu prodlužovaných vlasů. Vlasy lze objednat také melírované přesně podle vašeho výběru barev, stejně tak jejich tvar či vlnitost tak, aby co nejpřirozeněji splynuly s těmi vašimi. Pokud bude třeba vlasy dobarvit, zvolíte si ze vzorníku barev barvu či melír, na kterou Vám kadeřnice prameny nabarví, vyfouká, příp. vyžehlí, natočí apod. – prameny již budou dokonale nachystané.

Aplikace vlasů. Pokud budete chtít Vaše vlasy barvit, kadeřnice Vás nejdříve nabarví, příp. ostříhá. Následuje aplikace pramenů, střih a úprava.

 

Výhody Prodlužování vlasů v BEAUTYSHAPE

 • k prodloužení vlasů používáme zásadně lidské vlasy nikoliv umělé vlasy.
 • pracujeme výhradně s vlasy evropského a východoevropského typu vysoké kvality. Záruka 2 roky proti zacuchání na panenské vlasy Evropa.
 • Prodlužování vlasů není prováděno chemickým nebo tepelným spojováním, což znamená, že nijak nepoškozuje vaše přírodní vlasy.
 • Stojíme si za kvalitou naší práce, proto poskytujeme prodlouženou 30 denní záruku v případě sklouznutí pramenů.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci ohledně prodlužování vlasů tel. 773 03 4747


Ceník prodlužování tmavých vlasů (Agapé a Řecko). Metoda Micro Ring a Nano Ring

Nádherné sametově jemné vlasy poskytující uhlazený efekt bez nutnosti žehlení. Tyto nádherné vlasy jsou velmi kvalitní a vydrží několik let. Přirozený nebarvený odstín je černá a tmavě hnědá, nicméně jdou krásně zesvětlit. Pokud jsou vlnité, jedná se o přírodní vlny, které vydrží anebo ultra rovné bez žehlení. Výborné na dodání objemu.

Length
 • Evropa. Price 1 strand incl. application
30cm
 •    85Kč  
35cm
 •    95Kč  
45cm
 •    115Kč  
50cm
 •    125Kč  
55cm
 •    135Kč  
60cm
 •    145Kč  
65cm
 •    155Kč  

Promo! For each hair extension service, you get a 500 Kč gift voucher on 1st maintenance service. (Validity of the voucher - 2 months).

Book Me in

Ceník prodlužování světlých a blond vlasů. Metoda Micro Ring a Nano Ring

Platinia za použití nejmodernějších technologií byl postupným šetrným procesem odplaven pigment, proto je nutná pravidelná výživa maskou. Mají úžasné odstíny až do světlé platinové blond. Nejpoužívanější blond vlasy díky své ceně a délce. Výhoda – nádherný platinový odstín, super cena, dobrá kvalita a délka. Nevýhoda – bez garance, ale při výživě maskou bezproblémové. Nedoporučujeme dále chemicky upravovat a žehlit. Nečesejte za mokra. Platinia - neni vlasy panenské. Jelikož byly průmyslově odbarveny na nejsvětlejší platinový odstín, budou tedy sušší, ale cuchat se rozhodně nebudou.

Length
 • Evropa Price 1 strand incl. application
 • Platinia Price 1 strand incl. application
30cm
 •    95Kč  
 •    x  
35cm
 •    105Kč  
 •    x  
40cm
 •    115Kč  
 •    105Kč  
50cm
 •    185Kč  
 •    125Kč  
55cm
 •    215Kč  
 •    135Kč  
60cm
 •    225Kč  
 •    155Kč  
65cm
 •    255Kč  
 •    165Kč  

Promo! For each hair extension service, you get a 500 Kč gift voucher on 1st maintenance service. (Validity of the voucher - 2 months).

Book Me in


Prodlužování vlasů a zhušťování vlasů. Další služby

 
Price for hair from BEAUTYSHAPE
Price for hair from other origin
 

1 strand lifted with new ring

27 Kč 

32 Kč

 

Removal of 1 strand

15 Kč

22 Kč / pramen

 

Nasazení vlastních vlasů

   x

40 Kč / pramen

 

Removal of protein bond

   x

   Free*

 
* If it is followed by hair extention service in BEAUTYSHAPE, otherwise we charge 10 Kč per each 1 protein bond removal

Zvýhodněné odborné Mytí vlasů a Hydratační péče v salonu

O prodloužené vlasy musíte však pečovat a to trochu jinak než o své vlastní. Prodloužené vlasy již nejsou živeny od kořínků, tudíž pro ně nejsou vhodné přípravky vyživující kořínek vlasů a dokonce i jakékoliv profesionální kosmetické přípravky na vlasy s obsahem sulfátů. Tyto přípravky vlasy vysušují a ty se pak častěji se lámou.

photo glam seamless hair extensions

Luxusní hydratační péče o prodloužené vlasy (45-60min)

Obsahuje: Mytí se speciálním bezsulfátovim šamponem, aplikáciu kondicionéru a masky, Česání, Styling a Fénování studeným či středně teplým vzduchem.

980 Kč 490 Kč

 

Využít bezplatnou a nezávaznou konzultaci

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:


Hair extensions services in BEAUTYSHAPE Prague (FAQ).

 • Kolik je třeba pramínků na prodloužení a zahuštění? Je potřeba nějaká příprava vlasů před prodloužením?

  Ke zhuštění vlasů je potřeba asi 30 - 50 vlasových pramínků. V případě prodlužování vlasů je nutné počítat 70 až 120 kusy vlasových pramínků. Čím jsou vlasy zákaznice hustší, tím více je potřeba pramínků, aby byl zamaskován přechod vlastních vlasů do prodloužených. Vždy doporučujeme osobní konzultaci se stylistou, který bude prodloužení či zahuštění vlasů provádět. Konzultace je zcela nezávazná.
 • Jaká je minimální délka vlasů pro prodlužování?

  Je vždy vhodné mít delší vlasy, alespoň střední mikádo to znamená těsně nad ramena jenom tak je efekt dokonalý. Nejkratší možné vlasy pro prodloužení jsou přibližně v délce 7 cm. Pokud vám někde vlasy připevní na kratší nevypadá to vůbec pěkně z důvodu toho, že by spoje nebylo možné překrýt vrchními vlasy.
 • Jak dlouho budu v salonu, než odejdu s prodlouženými vlasy?

  Na záčátku na konzultaci se domluvíme kolik budeme dělat pramínků, v jaké délce popřípadě střih a barvu. Doba práce je podle počtu pramínků, které nasazuji a pohybuje se okolo dvou až tří hodin. Samozřejmě čím je více pramenů tím se doba prodlužuje.
 • Mohu si koupit různé délky pramínků pro jeden účes?

  Ano, právě z tohoto důvodu připravujeme vlasové pramínky různých délek. Jsou-li správně vyskládány do účesu, vytvářejí mnohem přirozenější vzhled a přechod z vlastních vlasů na prodloužené je v podstatě neznatelný.
 • Po jaké době se chodí na obnovu / posuny?

  Aby bylo prodloužení vždy dokonalé, je potřeba na posunutí docházet cca. každé 2 - 3 měsíce. Neodkládejte posun na 4., 5 nebo dokonce 6. měsíc od prodloužení. Vlasy mezi spojem a kořínky Vašich vlasů by byly hodně zacuchané a posun (konkrétně pouhé sundání pramínků) by pak trval dlouho a rozčesávání by nebylo tak příjemné jako při návštěvě po klasických 3 měsících.
 • Je možné prodloužené vlasy žehlit, kulmovat nebo barvit?

  Ano. Za předpokladu, že máte aplikovány skutečně lidské vlasy, můžete vlasy kulmovat, žehlit, barvit, odbarvovat atd. Samozřejmě je vždy nutné dávat pozor na samotné spoje. Prodloužený vlas se chová trošku jinak než vlas vlastní, z toho důvodu doporučujeme před jakýmkoliv chemickým zásahem, zvážit spolu s kadeřníkem, zda je to možné.
 • Jak se mám na ošetření připravit?

  Před ošetřením doporučujeme se vyhýbat slunci a nechodit do solárka. Zároveň je nutné, abyste po dobu 2 týdnů chloupky nevytrhávala voskem ani pinzetou. 24 až 12 hodin před samotnou fotoepilací doporučujeme se oholit žiletkou.

BeautyShape – the largest Hair and Beauty salon in Prague. Over 100 beauty treatments for you at one place.

About Us

The largest Hair and Beauty salon in Prague.

Our team of professionals will offer more than 100 beauty services.

Facebook beautyshape Twitter beautyshape Google+ beautyshape Linkedin beautyshape Skype beautyshape

Contacts

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…