Péče o oční okolí. Odstranění vrásek kolem očí

S postupem času vyžadují oční víčka a pokožka okolo očí stále větší pozornost a pečlivý přístup. Je potřeba to brát v úvahu a včas začít s používáním různých triků, které jim pomůžou zachovat svěžest a mládí.

 

Péče o oční okolí: K čemu je lifting a liftmassage?


Kůže očních víček vyžaduje obzvláště delikátní přístup, je totiž nejtenší a nejcitlivější. Tato obličejová zóna vyžaduje zvýšenou pozornost již od 25ti let věku. Po tomto období dochází v těle ke zpomelení tvorby kolagenu, který dodává kůži pružnost. Pokud nechcete vypadat unaveně, mít otoky pod očima, obávat se vrásek, určitě byste měli znát některé triky.

Proč se okolo očí objevují vrásky?

vrásky kokolo očí obrázekVrásky se objevují kvůli mnoha faktorům, jedním z nich je i mrkání nebo také suchost pokožky. Pokud máte aktivní mimiku obličeje, může to také pomáhat jejich formování. Kuřáci jsou samostatná skupina lidí, kteří jsou více náchylní ke vzniku vrásek, protože nikotin a další látky obsažené v cigaretách, na sebe navazují vodu v pokožce a proto se stává suchou a tenkou, což vede k její deformaci.

Je chybou věřit, že péče o oční okolí je výsadou starších žen. O tuto zónu byste měla začít pečovat ve stejnou dobu, kdy začnete používat kosmetiku. I pokud nejste fanynkou make-upu o oční víčka a oční okolí byste se měla začít starat již od 18ti let.

Postačí Vám hydratační oční krém ke kterému můžete přidat lehkou masáž prsty. Také exisují různá cvičení pro oči, která jsou nejvíce vhodná pro ty které tráví dlouhou dobu u počítače. Tím budete udržovat nejen pokožku, ale také obličejové svaly. Vyhněte se kosmetice obsahující alkohol, ta přispívá k vysušování a ztenčování pokožky kolem očí.

K čemu je dobrý lifting a Liftmassage?

Hydratační a jemná péče jsou zárukou, že pokožka bude vypadat svěží a pružná. Samozřemě mnoho věcí můžete dělat doma, například používat masky, krémy a další výrobky. Tato kosmetika je určená k hydrataci a výživě pokožky kolem očí a může obsahovat různé extrakty, vitamíny nebo kolagen. Hlavním účelem těchto produktů je zvýšení mikrocirkulace ve tkáních a to umožní pokožce vypadat zdravěji. Ale otoky pod očima a vrásky jsou problém se kterým si lépe poradí lifting. Tato procedura se provádí v salonu pod dohledem kvalifikovaného odborníka. Principem liftingu je vypnutí kůže, která stratila svou elasticitu, za účelem ji navrátit. Obličej získá svůj původní tvar – mikrocirkulace je také součástí procesu takže ho nemůžeme nazvat zcela nepřirozeným. Dojde k odstranění kruhů pod očima a vyhlazení vrásek.

Kombinace liftingu s LPG masáží a vhodným výběrem kosmetiky je zárukou dlouhotrvajicích výsledků. Je důležité důvěřovat specialistům a používat vhodnou kosmetiku. Ve věku 20-25 let stačí jen lehká péče, která dodá potřebnou hydrataci. Kyselina hyaluronová je také užitečná, dodá pokožce pružnost a pevnost. Ženy nad 40 let pak musí své pokožce věnovat mnohem větší pozornost a používat silnější produkty.

Je nezbytné promluvit o Liftmasáži od LPG Systems samostatně. Tato metoda péče o pleť se objevila poměrně nedávno, ale rychle prokázala svou účinnost. Provádí se bezbolestně za pomoci profesionálního přístroje. Podporuje tón pleti a její elasticitu a eliminuje oslabení a otoky. Lifting tváře s pomocí LPG masáže je nejen způsob jak omladit pokožku a odstranit tmavé kruhy pod očima spolu s vráskami, tento postup také zvýrazňuje kontury obličeje a obnovuje citlivost pokožky. Na rozdíl od jiných metod je to opravdu dlouhodobý a účinný prostředek, který řeší stárnutí pleti.

Využíjte bezplatnou konzultaci a vyzkoušejte nové ošetření Liftmassage (LPG) zdarma

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci a zkušební ošetření k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

 

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…