Jak vybrat perfektní svatební kytici

Svatba patří mezi nejkrásnější životní zážitky. Svatební přípravy jsou většinou pravý opak. Přináší s sebou sice jiskru nadšeného očekávání ale zároveň spoustu stresu a nekonečného plánování.

Svatební kytice

Kromě zásadních věcí, jako je výběr místa, kde si se svým partnerem slíbíte věčnou lásku, musíte najít i nejlahodnější catering a najít ty pravé svatební šaty. Další neméně důležitá věc, která se navíc často podceňuje, je svatební kytice. Výběr pugétu není jen tak, musí zapadnout do svatební dekorace, ladit k finální róbě i k ozdobám ve vlasech.

obrázek svatební kytice

Náš salón pomáhá budoucím nevěstám už řadu let a ze zkušenosti víme, že při výběru květin rozhodují tři faktory:

  • Střih svatebních šatů
  • Postava nevěsty
  • Osobnost nevěsty

Dále můžete vybírat i podle ročního období nebo dle svatební dekorace.

Výběr svatební kytice podle svatebních šatů

Důležité je, aby se barva vašich oblíbených květin netloukla se svatebními šaty. Platí tu základní pravidla, k bílým šatům patří studenější barvy květin a k béžové ladí hřejivější barvy. Klíč k té pravé, perfektní svatební kytici ale leží v jejím tvaru. Věděli jste, že každý typ postavy vyžaduje jiný tvar kytice? Existuje několik variací, my jsme pro vás vybrali tři nejčastější

  • Zepter, jednoduché květiny s dlouhým stonkem svázané většinou do kulata nebo jako převis. Hodí se pro ženy s vyšší postavou, nebo se širšími boky a nejvíce vynikne v kombinaci s moderními a jednoduchými svatebními šaty.
  • Kulaté svatební kytice, hodí se k romantickým střihům svatebních šatů, třeba s krajkami a s širokými sukněmi a vybírat by si je měly spíše menší a štíhlejší nevěsty
  • Převis, nejlépe je vynesou vyšší ženy s minimalisticky střiženými šaty, třeba s áčkovou nebo úzkou sukní.

Jaké květiny vybrat?

Mezi nejoblíbenější svatební květiny a vůbec svatební dekorace patří růže, pivoňky a tulipány, nejčastěji v pastelových, nebo naopak velmi výrazných barvách. Mějte také na paměti, že kytice může stát pár stovek korun nebo až několik tisíc, záleží jak na střihu, tak na velikosti a na výběru květin. Třeba varianta pastelových pivoněk v polovině ledna bude patřit mezi ty dražší, zatímco růže v létě váš rozpočet nijak zásadně neovlivní.

K perfektní svatební kytici se hodí i bezchybný účes. Všem budoucím nevěstám nabízí možnost konzultace v našem salónu. Poraďte se o ideálním účesu s našimi odborníky, salón Beautyshape je dlouhodobým lídrem v oboru a chápeme, že svatební den je nejdůležitější den ve vašem životě. V nabídce máme i speciální svatební balíčky, ze kterých si vybere každá. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jaké jsou vaše oblíbené květiny, a jak by vypadala vaše vysněná svatební kytice?

obrázek svatební šaty

Chystáte svatbu? Budete se vdávat? Máme pro vás další služby pro nevěsty a svatebčany

 

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…