Novinky z oblasti krásy

Jak vybrat perfektní svatební kytici

Svatba patří mezi nejkrásnější životní zážitky. Svatební přípravy jsou většinou pravý opak. Přináší s sebou sice jiskru nadšeného očekávání ale zároveň spoustu stresu a nekonečného plánování.

Svatební kytice

Kromě zásadních věcí, jako je výběr místa, kde si se svým partnerem slíbíte věčnou lásku, musíte najít i nejlahodnější catering a najít ty pravé svatební šaty. Další neméně důležitá věc, která se navíc často podceňuje, je svatební kytice. Výběr pugétu není jen tak, musí zapadnout do svatební dekorace, ladit k finální róbě i k ozdobám ve vlasech.

obrázek svatební kytice

Náš salón pomáhá budoucím nevěstám už řadu let a ze zkušenosti víme, že při výběru květin rozhodují tři faktory:

  • Střih svatebních šatů
  • Postava nevěsty
  • Osobnost nevěsty

Dále můžete vybírat i podle ročního období nebo dle svatební dekorace.

Výběr svatební kytice podle svatebních šatů

Důležité je, aby se barva vašich oblíbených květin netloukla se svatebními šaty. Platí tu základní pravidla, k bílým šatům patří studenější barvy květin a k béžové ladí hřejivější barvy. Klíč k té pravé, perfektní svatební kytici ale leží v jejím tvaru. Věděli jste, že každý typ postavy vyžaduje jiný tvar kytice? Existuje několik variací, my jsme pro vás vybrali tři nejčastější

  • Zepter, jednoduché květiny s dlouhým stonkem svázané většinou do kulata nebo jako převis. Hodí se pro ženy s vyšší postavou, nebo se širšími boky a nejvíce vynikne v kombinaci s moderními a jednoduchými svatebními šaty.
  • Kulaté svatební kytice, hodí se k romantickým střihům svatebních šatů, třeba s krajkami a s širokými sukněmi a vybírat by si je měly spíše menší a štíhlejší nevěsty
  • Převis, nejlépe je vynesou vyšší ženy s minimalisticky střiženými šaty, třeba s áčkovou nebo úzkou sukní.

Jaké květiny vybrat?

Mezi nejoblíbenější svatební květiny a vůbec svatební dekorace patří růže, pivoňky a tulipány, nejčastěji v pastelových, nebo naopak velmi výrazných barvách. Mějte také na paměti, že kytice může stát pár stovek korun nebo až několik tisíc, záleží jak na střihu, tak na velikosti a na výběru květin. Třeba varianta pastelových pivoněk v polovině ledna bude patřit mezi ty dražší, zatímco růže v létě váš rozpočet nijak zásadně neovlivní.

K perfektní svatební kytici se hodí i bezchybný účes. Všem budoucím nevěstám nabízí možnost konzultace v našem salónu. Poraďte se o ideálním účesu s našimi odborníky, salón Beautyshape je dlouhodobým lídrem v oboru a chápeme, že svatební den je nejdůležitější den ve vašem životě. V nabídce máme i speciální svatební balíčky, ze kterých si vybere každá. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jaké jsou vaše oblíbené květiny, a jak by vypadala vaše vysněná svatební kytice?

obrázek svatební šaty

Chystáte svatbu? Budete se vdávat? Máme pro vás další služby pro nevěsty a svatebčany

 

Číst 259 krát Naposledy změněno pátek, 01 březen 2019 08:51

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Google+ salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…