Co darovat na Valentýna?

Blíží se svátek všech zamilovaných a mnoho z nás už usilovně přemýšlí, jaký zvolí dárek k Valentýnu. Pokud nevíte co darovat, vynikajícím řešením je dárkový poukaz ze salonu Beautyshape. Co si můžete vybrat? Profi produkty i kosmetické ošetření.

Co darovat na Valentýna? Valentýnské dárkové poukazy!

Valentýnské dárkové poukazy!

Je těžké říci, zda byl život svatého Valentýna legendou nebo pravdou. Přesto je 14. února Den svatého Valentýna nebo Den Všech zamilovanýh nejromantičtějším dnem roku, který všichni milenci slaví a pečlivě vybírají speciální dárky, aby naplno prokázali lásku svojí drahé polovičce. Nevíte, jak ji překvapit? Připravili jsme pro vás seznam nejčastěji kupovaných dárků právě na Valentýna a také jeden velmi originální tip.Pojďme si ukázat podle statistik dárky, které jsou rozdávány a přijímány na Valentýna nejčastěji:

  1. suvenýry (maličkosti) (45%)
  2.  květiny (21%)
  3. bonbóny (14%)
  4. parfémy, kosmetika a bižuterie (10%)
  5. hračky (10%)

Muži rádi své ženy obdarovávají květinami nebo sladkostmi, ale ženy většinou upřednostňují více osobní dárky.
Pokud chcete prokázat péči, lásku a úctu ke své spřízněné duši máme pro vás skvělé řešení. Věnujte dárkový poukaz do salonu Beautyshape Center. Jde o vhodný dárek k Valentýnu pro ženu, ale i perfektní dárek k Valentýnu pro muže. Nechte svojí polovičku, ať si sama vybere z více než 100 služeb přesně to, po čem právě touží.

Jestliže chcete oslavit Valentýna originálním způsobem, potěšit sebe a překvapit svého blízkého, ještě pro vás máme druhou variantu a tou je možnost společné návštěvy kosmetického salonu!
Muž si určitě užije například masáž, zatímco žena si může nechat udělat manikúru nebo třeba kosmetiku. Bude to zaručeně nejkrásnější dárek pro vás oba, protože v salonu na vás čeká relaxace, potěšení a příjemná atmosféra.

Pokud nebudete mít čas navštívit náš kosmetický salon, můžete na našem e-shopu uvést slevový kód a využít jej na nákup profesionální kosmetiky, kterou nikde jinde nekoupíte.

Slevov kupon

 

Slevov kupon

Salonní profi kosmetika online:

U nás najdete exkluzivní kosmetické značky, které nelze zakoupit jinde v obchodech.


Na našem e-shopu jsou přehledně seřazeny v kategoriích: Pleť, Tělo, Vlasy a Pro muže. Profi kosmetika se od klasické v tom, že je více koncentrovaná a tím i účinnější. Splňuje vysoké nároky profesionálních kosmetiček a luxusních kosmetických institutů. Nabízí širokou škálu ošetření pro tvář, tělo i vlasy. Profi kosmetika vysoce kvalitních značek je určená pro speciální masážní rituály a konkrétní postupy, aby účinnost produktů byla co nejvyšší. Díky dárkovému poukazu zakoupenému jako dárek k Valentýnovi si ji můžete nechat doručit až domů. Pokud si nejste jistí, jak se s profi kosmetikou pracuje a jak ji nejlépe používat tak, aby pravidelná péče přinášela ty nejlepší účinky nvštivte určitě náš salon, kde vám naši odborníci rádi poradí a vše vysvětlí.

Ošetření v salonu Beautyshape

 Pokud využijete dárkový poukaz jako Valentýnský dárek, a pak se vy nebo vaši blízcí objednáte na kosmetické ošetření, masáž celého těla, chemický peeling, manikúru, pedikúru, microblading obočí nebo třeba do kadeřnického salonu, zaručeně si užijete vybranou procedure naplno. Jak už jsme již zmínili, skvělý dárek na Valentýna může letos přinést vám i vašim blízkým dárkový poukaz ze salonu Beautyshape.

Můžete si vybrat, na jaký typ služeb certifikát zakoupíte, ale stejně tak můžete využít možnosti zakoupení certifikátu na všechny typy služeb a nechat výběr na obdarovaném.

Nejžádanější jsou poukazyv hodnotě 2 000 Kč na 90 min. ošetření


Nulla ac convallis ipsum

Kadeřnictví

kosm poukaz

Kosmetika

Massage poukaz

Masáže

Manikura poukaz

Manikúra / Pedikúra

muze poukaz

Pro muže


купить подарочный сертификат

Vánoční dárkové poukázky pro ženy a muže na více než 100 beauty služeb můžete zakoupit:

  • Online >.
  • nebo osobně v našem salonu BEAUTYSHAPE na Praze 2

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…