Jak LPG přístroj pomáhá při hubnutí

Před letní sezónou mnozí z nás začínají přemýšlet o tom, jak dát svoji postavu opět do pořádku a zhubnout. Několik dotazů směřuje také na přístroj LPG. V článku se můžete dozvědět jak oblíbená procedura funguje a proč.

Jak LPG přístroj pomáhá při hubnutí?

Celulitida je změna struktury podkožní tukové vrstvy, která vede k porušení lymfatického odtoku. Stagnace lymfatické tekutiny způsobí její viskozitu a přeměnu na vláknitou tkáň (to jsou uzliny, které lze cítit v přítomnosti „pomerančové kůry“). V tomto případě se zhoršuje přívod krve do tkání a kapiláry se stávají křehkými, což vede k jejímu rychlému výskytu.

Při prvních známkách celulitidy a nadváhy s ní spojené je nutné zahájit léčbu, protože celulitida je indikátorem začínajících zdravotních problémů. Nejprve je nutné odstranit faktory, které jej způsobují: sedavý životní styl, nevyvážená strava, kouření atd. Beze změny životního stylu bude hubnutí neúčinné.

Spolu se změnou výživy, fyzické aktivity a zdravých denních návyků vám doporučujeme přejít na moderní kosmetologii.

Dnes je endermologie jedním z nejoblíbenějších postupů pro zlepšení kvality a struktury pokožky a také při hubnutí. Podstata této metody spočívá v mechanickém hnětení tkání dvěma motorovými válečky, které zachycují různé úrovně kůže ve speciální vakuové komoře (LPG).

 

 

Celulitida

Obezita

Ovlivňuje všechny prvky tukové tkáně

Ovlivňuje pouze tukové buňky- adipocyty

Nachází se v „problémových oblastech“

Může být obecná a místní

Pojivová tkáň ztrácí turgor, tvoří se fibróza (tkáň jizvy)

Pojivová tkáň je elastická

Porušení toku lymfy a krevního oběhu

Krevní oběh a lymfa jsou normální

Zvýšený objem tukové tkáně je spojen s retencí tekutin a nárůstem tukových buněk

Zvýšení objemu tukové tkáně je spojeno s velkou velikostí tukových buněk - tuková vakuola zabírá velkou část adipocytů

Kůže vypadá jako pomerančová kůra

Kůže je hladká

 

hubnutí

Tuto techniku vynalezl francouzský inženýr Louis Paul Guitet (iniciály LPG) poté, co mu klasické metody masáže nepomohly obnovit zdraví po autonehodě. Na základě výsledků četných konzultací s lékaři
a experimentů byl vytvořen přístroj, který provádí vakuově mechanické působení a obnovu tkáně na svalové úrovni.

Tento systém podporoval rychlou regeneraci a obnovu buněk. Stále více pacientů začalo podstupovat léčbu pro obnovení svalové tkáně a jizev pomocí LPG přístroje.

Mnoho lidí současně začalo pozorovat zlepšení kvality kůže, snížení otoků i snížení tělesného tuku. Zařízení LPG se tedy začalo používat take při léčbě celulitidy / hubnutí a mnoho klientů společně se zdravým životním stylem pociťuje již velmi brzy skvělé výsledky.

 

Využíjte bezplatnou konzultaci a vyzkoušejte nové ošetření Liftmassage (LPG) zdarma

Pokud si nejste jisti, objednejte se na bezplatnou konzultaci a zkušební ošetření k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:

 

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…