IPL EPILACE: HLADKÁ POKOŽKA NAVŽDY | BEAUTYSHAPE

Pro ženu není nic důležitějšího, než vypadat neodolatelně! Pocit lehkosti, jiskry v očích, hladká kůže-to je to, co dělá všední dny nezapomenutelné.

 

IPL EPILACE: HLADKÁ POKOŽKA NAVŽDY

IPL laserová epilace je moderní bezbolestná metoda boje proti nežádoucímu ochlupení v jakékoli oblasti. Širokopásmové impulsivní světlo ohřívá folikuly a ničí je. Po 2–3 dnech se vlasový folikul dostane na povrch, pokožka se navždy vyhladí a chloupek znovu neporoste. IPL epilace se provádí v počtu procedur od 2 do 5 v intervalu 4–7 týdnů. Výsledkem je trvalé odstranění rostoucích chloupků a spících folikulů.

ipl4

Laserová epilace se provádí po celý rok. Ale na velkých otevřených plochách (ruce, nohy, záda a hrudník u mužů) je lepší chloupky odstraňovat v chladném období (pozdní podzim, zima a brzy na jaře).

Výhody epilace IPL:

 • Účinnost. IPL epilace je východiskem pro odstranění nežádoucích světlých nebo šedivých chloupků. Čím méně melaninového pigmentu se v chloupcích nachází, tím hůře je zachytí klasický laser. Díky vylepšenému principu činnosti a generování impulsů nemá IPL epilace takovou selektivitu a odstraňuje veškeré chloupky;
 • Vhodný pro muže i ženy. Trvalé odstranění chloupků pomocí epilace IPL je účinné pro osobu jakéhokoli věku a pohlaví.;
 • Univerzálnost. Laserová epilace odstraňuje chloupky jak na obličeji, pažích, nohách, tak i v oblasti intimních partií (včetně vysokých bikin a genitálií), podpaží a na břiše;
 • Bezbolestnost. Tento postup nezpůsobuje žádné nepohodlí, jako tomu bývá u odstraňování chloupků cukrovou pastou nebo u mechanického odstraňování chloupků jinými způsoby. Proto je metoda vhodná pro boj s chloupky v citlivých oblastech (horní ret, bikiny, podpaží).;
 • Žádné komplikace. Po zákroku se neobjevují zarostlé chloupky, záněty, podráždění nebo podlitiny.;
 • Efektivita. Procedura trvá maximálně 15 minut..

 

Pro koho epilace IPL není určená

Laserová epilace se neprovádí během těhotenství, kojení a hormonálních poruch. Dokud není obnoven endokrinní systém, specialista nemůže zaručit účinnost procedury a trvalé odstranění folikulů.

Epilace IPL je přísně zakázána osobám:

 • mladším 18 let
 • trpícím cukrovkou
 • s epilepsií

Laserové odstranění světlých chloupků se neprovádí, pokud jsou v oblasti, kde bude prováděna epilace na pokožce rány, zranění a podráždění.

Jak postup epilace probíhá

Laserová epilace nevyžaduje dlouhodobou přípravu. Pro dosažení optimálních výsledků je nutná délka chloupků 1–2 mm. Pokud jsou delší, pak odborníci doporučují oblast, kde bude procedura probíhat, oholit 5–6 hodin před procedurou.

Specialista ošetří oblast antiseptikem, nanese chladicí gel a namíří hlavici laseru. Záblesky pak ničí folikuly. Po proceduře se setře chladicí gel. Na místě se nechá 5 minut působit Panthenol nebo Bepanten ve formě spreje.

Jak dlouho vydrží výsledek

Pokožka zůstává hladká po dobu 5–6 let. Odborníci doporučují absolvovat 4 roky po proceduře ještě 1–2 podpůrné procedury..

Epilace je cenově dostupná. Pokud zvážíme, že výsledek je dlouhodobý, náklady na proceduru jsou nižší než několikaleté náklady na odstraňování chloupků cukrovou pastou, pak jsou úspory evidentní.

Péče o pokožku po IPL epilaci

Co se týče období obnovy pokožky, epilace i laserová epilace mají stejná doporučení:

 1. První 3 dny po zákroku je zakázána horká koupel, návštěva sauny nebo sport. Dále je zakázáno cokoli, co vede k intenzivnímu pocení.
 2. Po dobu14 dní je zakázáno opalování na slunci nebo v soláriu.
 3. Aplikujte opalovací krém na místa, kde byla procedura provedena.

Pokud po epilaci IPL dodržujete doporučení specialistů, epilace zaručuje trvalé odstranění chloupků v jakékoliv oblasti..

V centru krásy BEAUTYSHAPE nabízíme ošetření IPL depilace pomocí přístroje nejnovější generace Trios od firmy Viora – lídr v oblasti kosmetické a estetické medicíny!

O nás

BEAUTYSHAPE Praha. Moderní kosmetický salon a kadeřnictví s týmem profesionálů. Více než 100 beauty služeb můžete absolvovat na jednom místě.

Facebook salon krásy beautyshape Twitter salon krásy beautyshape Linkedin salon krásy beautyshape Skype salon krásy beautyshape Instagram salon krásy beautyshape

Kontakt

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…