Slimming and firming abdominal exercises without. cellulite removal

Toužíte po krásném a pevném těle bez celulitidy? Přály byste si docílit hubnutí břicha či stehen? Díky neinvazivním metodám od LPG a Comfort Zone můžete dosáhnout lokálního hubnutí i odstranění celulitidy, a to bez vedlejších účinků! Formování postavy nebylo nikdy tak jednoduché!

Celulitida

Celulitida je hrudkovitá forma tuku, která se ukládá v podkoží převážně u žen. Dokonce 80% z nás ní trpí. Vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně, zadržování vody a zpomalení tělesného buněčného metabolismu. Postupem času začne kůže ztrácet pevnost, je tenčí a vypadá jako pomerančová kůra. Hlavními viníky vzniku celulitidy jsou:

 • odstranění celulitidyGeny. Celulitidu je možné zdědit. Geny hrají významnou roli u stárnutí pokožky, které přímo souvisí s pružností látek zvané kolagen a elastin. Je-li těchto látek v pokožce obličeje nedostatek, projeví se to i na ostatních částech těla.
 • Stárnutí. Celulitida se nejčastěji projevuje po třicítce. Průměrná žena v tomto věku přibere 4 – 7 kg tuku. Čím více tuku na těle máte, tím výraznější bývá celulitida. S vyšším věkem začíná vrchní vrstva pokožky, které zakrývá vrstvu podkožního tuku, slábnout a celulitida je pak více vidět. Kromě všeho, co již bylo řečeno, způsobuje stárnutí také tuhnutí kolagenových vláken, tudíž se tuková tkáň v podkožní vrstvě, která spojuje pokožku se svaly, svrašťuje a vsává pokožku směrem k vnitřní části těla. Tím opět dochází ke zvýraznění vzhledu celulitidy.
 • Dlouhé sezení. Dnešní doba plná technologií nás nutí sedět déle než je zdrávo. Trpíme nedostatkem pohybu, spalujeme méně kalorií a kila jdou nahoru. Fyzická lenost a nedostatek cvičení snižuje krevní oběh a oslabuje lymfatický systém, takže naše tělo de facto nemá žádné čerpadlo, které by mohlo účinně posouvat tkáňový mok tělem. Lymfatický systém tak neplní svou hlavní funkci – čištění těla. Když sedíme, náš lymfatický systém se zpomaluje, zrychluje se hromadění toxinů, a tím dochází k větší pravděpodobnosti vzniku celulitidy.
 • Nadváha. V souvislosti s nedostatkem pohybu a vysokým příjmem kalorií tloustneme. Se zvyšujícím se počtem lidí trpících nadváhou se přímo úměrně zvyšuje počet lidí, které trápí výskyt celulitidy. Čím více tuku na těle máme, tím hůře se dané partie prokrvují, což je úrodná půda pro vznik tzv. pomerančové kůry.
 • Toxiny. Některé naše zlozvyky také přispívají k tvorbě celulitidy. Mezi tyto zlozvyky patří hlavně přílišná konzumace alkoholu, kávy, špatných tuků a cukru. Všechny tyto složky vytvářejí volné radikály, zatěžují a oslabují náš lymfatický systém.
 • Kouření. Kouření výrazně přispívá ke vzniku celulitidy. Pokaždé, když vdechnete cigaretový kouř, dochází k vytvoření mnoha volných radikálů a MMP enzymů (matrixových metaloproteináz). Matrixové metaloproteinázy ničí kolagenová vlákna, což přispívá ke stárnutí pokožky a ke zvýšenému vzniku celulitidy. Kuřákům se často nedostává vitamínu C, jenž je nezbytný pro obnovu kolagenu, a jejich tělo tak nedokáže dostatečně regenerovat pokožku.
 • Nadměrné vystavování se slunci. Sluneční paprsky výrazně oslabují a ničí kolagen a elastin v pokožce. Když se sluníte, dochází k velké dehydrataci vaší pokožky, a tím se urychluje proces stárnutí.

CelulitidaCelulitida má hned několik fází:

 • Fáze počáteční: Celulitida není ještě okem viditelná, zaregistrujeme ji teprve při tzv. štípacím testu.
 • Fáze prvotních projevů: Nerovnosti začínají být na kůži viditelné, ale vždy jen při pohybu stlačujícím určitou část těla (např. při sedu).
 • Fáze viditelných projevů: V této fázi je již celulitida viditelná v každé situaci.
 • Fáze rozsáhlých projevů: Nerovnosti a hrbolky jsou již velmi výrazné. V této fázi již není celulitida plně odstranitelná. Může být doprovázena bolestmi a otoky. Toto stádium může být doprovázeno i výskytem křečových žil.

U nás v BeatyShape víme, že žádné pilulky ani masti na celulitidu nepomůžou. Proto přícházíme s revoluční metodami boje proti celulitidě – Lipomassage od LPG Systems a anticelulitidními zábaly od Comfort Zone. Obě metody jsou zdravotně nezávadné a zcela bez vedlejších účinků. Statisíce spokojených žen a nespočet vědeckých výzkumů jsou důkazem jejich účinnosti. Zabraňte propuknutí fáze rozsáhlých projevů a přijďte vyzkoušet efektivní metody v BeautyShape Center – největším profesionálním centru krásy v Praze s více než 100 službami na jednom místě.

Lipomassage CelluLipomassage je revoluční francouzská přístrojová metoda fungující na základě 3D stimulace pokožky

Lipomassage je nové francouzské řešení celulitidy. Jedná se o přístrojovou metodu, která funguje na základě 3D stimulace pokožky, díky které odbourává odolné tukové buňky. Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Je to neinvazivní přístrojová technologie, která aktivuje štěpení a uvolňování tuků v jádru tukové buňky. Dále zpevňuje pokožku a vyhlazuje dolíčky.

Lipomassage - 100% přírodní procedura, která má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda schopná ošetřit celulitidu (všechna stádia), povislou kůži, odolné tukové zásoby.  Ošetření se provádí masážní hlavicí, jsou neinvazivní, bezbolestná a zároveň velice příjemná. Už po 6-8 sezeních, které trvají pouhých 35 minut, je vidět pevnější a vypnutá pokožka bez celulitidy.

zabal anticelulitida2sAnticelulitidní zábaly

Anticelulitidní zábaly Comfort Zone je další metoda boje proti celulitidě a strijím. Jedná se o lázeňský program, který zahrnuje rituál proti stresu, reflexní kartáčovou masáž, hloubkově působící zábal, ošetření koncentrovanými přípravky (Comfort Zone Body Strategist) a atakovou masáž proti celulitidě.

Kosmetika Comfort Zone byla několikrát vyhlášena nejlepší lázeňskou kosmetikou roku, a proto ji používáme i u nás v BeautyShape Center.

Terapeutka doporučí a sestaví program, který Vám pomůže odbourat celulitidu a nechtěné tukové polštáře a vymodelovat křivky těla, po kterých už dávno toužíte.

program na celulitidu - Brazilský zadečekNovinka! Brazilský zadeček na pláž.

Nyní můžete u nás vyzkoušet program Brazilský zadeček, díky kterému můžete vyzkoušet revoluční kombinace Lipomassage a anticelulitidních zábalů Body strategist od Comfort Zone (Itálie) najednou!
V rámci programu Vám nabízíme:

 • 12 přístrojových lymfodrenáží od LPG
 • 4 anticelulitidní zábaly Comfort Zone za akční cenu!

Pokud si nejste jisti, jaké ošetření je pro Vás nejvhodnější, objednejte se na konzultaci a zkušební ošetření zdarma k naší specialistce.

Rezervaci termínu návštěvy můžete provést 2 způsoby:
► Zavolejte nám na tel.: +420 222 542 069
► Na našem webu Objednejte se on-line

More in this category: Why am I so hair fall? »

About Us

The largest Hair and Beauty salon in Prague.

Our team of professionals will offer more than 100 beauty services.

Facebook beautyshape Twitter beautyshape Linkedin beautyshape Skype beautyshape

Contacts

ul. Lublaňská 47
120 00 Praha 2
Česká republika
mob.:+420 773 03 47 47
tel.:+420 222 54 20 69
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Top
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. More details…